* *
Danes je 24 avg 2019, 06:48

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 604 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Izbor tedna...
OdgovorObjavljeno: 03 mar 2015, 20:27 
Odsoten
Pristopni član

rokselan je napisal/-a:
Jaz jih imam v galeriji objavljenih kar lepo stevilo, imel tudi ze fotografijo tedna - nimam enakega vzdevka kot na forumu, tudi komentiral sem ze kar nekaj, pa preprosto ne vidim vec motiva objavljat tu gor in se raje drzim znanih tujih galerij oz. portalov.

Res je da galerijo ustvarjamo vsi skupaj, ampak nekdo se mora tudi vsebinsko s tem ukvarjati, na vsake toliko malo osveziti, narediti vse skupaj zanimivo za ostale. Seveda, to vse zahteva čas, znanje in sredstva nekoga, česar pa verjetno ni oz. ni profitablno.

To je en problem, drugi je pa verjetno ta, da so v galeriji skupinice ki en drugemu hvalijo vsako fotografijo brez vsake kritike in to so vecinoma odebeljeni, da si filajo ego in imajo komentirane fotke.

Bi rad objavljal tu, ker gre po mojem za edino slovensko galerijo, ki ima potencial, da bi bila na visjem nivoju.

S tem se lahko strinjam. Res bi bilo treba prevetriti ta sistem, ker je očitno po toliko in toliko letih uspešnega delovanja začel pešati.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 mar 2015, 00:32 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

Facebook nas povozil.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 mar 2015, 09:32 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Ditrich je napisal/-a:
wini je napisal/-a:
Galerijo in njeno življenje ustvarjate vi sami ... :)
Sicer pa ko gledam izbor, bolj pogosto kot na 2 tedna ne gre, ker je premalo kvalitetnih fotk v enem samem tednu.

Včasih je še kakšna bla v izboru, zdj pa ne več.. 8-[
Kvaliteta mi pada.. #-o

Se spomnim še ne dolgo od tega si imel par v izboru. TNT očitno nima okusa :lol:
Jst bi kej objavu, ampak več kot eno leto sploh nisem pofotkal nič ... Prejšnji teden sem skakal po Toskani par dni, mogoče je kaj uspelo za objavo :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 dec 2015, 14:32 
Odsoten
Pristopni član

Pozdravljeni,

kaj se dogaja z izborom tedna, meseca?

Zadnji zaključen izbor meseca je bil 20.07.2015?

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 604 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: