* *
Danes je 09 dec 2019, 14:13

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 109 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Kam Naprej..?
OdgovorObjavljeno: 01 jan 2009, 21:27 
Odsoten
vstopil v forum

Kraj: Lj-Polje
pretkani digic je napisal/-a:
Ubistvu stvar sploh ni tako komplicirana. Kot so že ostali omenili maš lahko 100 fotografskih svetovnih šol pa če si brez filinga, doma glodaš le kosti. In obratno. Sam sem obiskoval srednjo Šolo tiska in papirja, sedaj se imenune grafična in medijska (medijski tehnik). Takrat sem še razmišljal da bi bil "designer" ampak takrat je bil to že vsak ki je imel doma PS in Indesign, poleg tega pa mislim da mam več prespektive v foto vodah. Študij sem nadaljeval na IAM-u, kjer pa sem se naučil pol kur***. Mislim da se na terenu ko greš fotkat kašno pizdarijo, ko ti adrenalin laufa ti maš pa par sekund za nardit sprejemljive fotke, naučiš več kot v mesecu sedenja v šoli.

Trenutno si ves denar ki ga imam, prislužim s honorarnim sodelovanjem pri gorenjskem časopisu. In občasne foto usluge. Ne hodš na pjačo tok, ne zapravlaš, pa počas pade fleš, 70 200..itd...pa lahko začneš resno delat.

Ahaa... Seveda bom tudi sam ostal v FOTO VODAH..
Rabim sam neko podizobrazbo..!!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 jan 2009, 14:40 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Kraj: maribor
ce ti je fotografija res kul, potem se raje odloci za kaksno drugo izobrazbo kot fotografsko.. ker vse sole so tecne, in noces da ti pol fotografijo nardijo tecno :P ..naj ti bo to raje hobi, hodi v solo, v prostem casu pa fotkaj, beri, fotkaj, analiziraj, fotkaj, opazuj, fotkaj.. in ze cez eno leto bo viden napredek in to ti bo dalo dodatnega zagona da se bos se naprej razvijal..

sicer pa mislim da internet + digital = vse kar potrebujes da se fotografije naucis hitro, poceni in sam (tak da povprecni profiji, pazite se!) :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 okt 2013, 10:47 
Odsoten
Pristopni član

zacetnik_Urbi je napisal/-a:
lament je napisal/-a:
Razni s.p.-ji, ki se ukvarjajo s storitvami (mizarstvo, centralno ogrevanje, polaganje ploscic itd) zadnje case kar dobro sluzijo ;) Imajo pa en problem, ki slovenski mladini ne disi - treba si je umazat roke :D pohištvo

Drugace pa s katerokoli naravoslovno poklicno srednjo solo ne bos prav veliko zgresil. Manjka prakticno vseh. Je pa seveda vse odvisno od tebe - ce imas 2 levi roki ti tudi "prava" izobrazba ne bo prav veliko pomagala.

LP

To je res... Vsi bi ostali čistih rok...
Jst na srečo nimam tega problema.
Naredim kar mi je bilo naročeno.!

Točno tko je, pa to velja za vsako delo, ali delaš tudi tisto k nočeš lai pa si doma pa si rit praskaš :)

Zadnjič spremenil marko88, dne 23 nov 2013, 13:16, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 okt 2013, 23:10 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

...

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 109 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: