* *
Danes je 17 okt 2019, 23:31

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 604 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Izbor tedna...
OdgovorObjavljeno: 07 okt 2013, 14:55 
Odsoten
Pristopni član

take stvari bi bilo fajn nekam napisat.. hvala za info

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 okt 2013, 15:16 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Še sam nisem vedel. :wink:

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 okt 2013, 12:56 
Odsoten
Pristopni član

Sem že sam hotel predlagati, da naj se grupa TNT pri izboru tedna ozre še izven ateljeja in danes vidim, da je to tudi storila. Pohvalno.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 okt 2013, 13:22 
Odsoten
vstopil v forum

Gledajo gledajo, brez skrbi :D
Tale fotka je bla dober primer:
http://www.e-fotografija.com/galerija/g ... ortby=weak
Zmagala preden je prišla v atelje, nominirana s štirimi komentarji.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 feb 2014, 23:36 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

:shock: Ah TNT-jevci. A morate toliko res dobrih fotk v en sam izbor stlačit? Po tretjem pregledu še vedno ne vem kateri stisnit glas :?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 feb 2014, 00:31 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Firbec je napisal/-a:
:shock: Ah TNT-jevci. A morate toliko res dobrih fotk v en sam izbor stlačit? Po tretjem pregledu še vedno ne vem kateri stisnit glas :?

am bam 5 podgan ... :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 jun 2014, 19:41 
Odsoten
Pristopni član

Že nekaj časa spremljam izbor tedna pa me zanima kakšni so kriteriji, da fotografija pride v izbor... Velikokrat imam občutek, da so nekateri avtorji z odličnimi fotografijami pogosto prezrti predvsem imam v mislih nekatera vrhunska dela avtorjev kot so miranars, scamin... pa še kar nekaj bi jih lahko naštel. Se zavedam, da je fotografija vedno stvar subjektivne ocene, različnih fotografskih pogledov in ne tekmovanje.

Samo moje skromno mnenje.

Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 jun 2014, 14:40 
Odsoten
vstopil v forum

cimone je napisal/-a:
Že nekaj časa spremljam izbor tedna pa me zanima kakšni so kriteriji, da fotografija pride v izbor... Velikokrat imam občutek, da so nekateri avtorji z odličnimi fotografijami pogosto prezrti predvsem imam v mislih nekatera vrhunska dela avtorjev kot so miranars, scamin... pa še kar nekaj bi jih lahko naštel. Se zavedam, da je fotografija vedno stvar subjektivne ocene, različnih fotografskih pogledov in ne tekmovanje.

Lp.
Moje skromno menje je, da imajo izbiratelji izbora tak okus. Mogoče bo en gurman, sicer ljubitelj mesa, težje zaznal odtenke okusov neke zeljenjavne hrane, še posebej, če ne bo močno začinjena. Tako da ne gre smo za stvar okusa, ampak tudi za odnos.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 jul 2014, 16:12 
Odsoten
vstopil v forum

cimone je napisal/-a:

Lp.

S pridružujem tvojemu mnenju, ...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 jul 2014, 17:24 
Odsoten
Pristopni član

brez komunikacije ni napredka...

Zadnjič spremenil RobertPavsic, dne 22 avg 2014, 16:32, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 jul 2014, 20:20 
Odsoten
Pristopni član

Končno je v Izboru tedna nekaj del avtorjev, ki jih zelo cenim =D= ...sedaj lahko glasujem za svojega favorita... :D

Lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 jul 2014, 21:04 
Odsoten
Pristopni član

Robert, a se ti ne zdi, da preresno jemlješ zelo lahkotno galerijo in njen poljuden koncept? :) Fotke so pa res, če se spomnim leta nazaj, vse bolj nezahtevne, kar seveda ni nič narobe; mladi fotografi, ne glede na kronološko starost, odkirvajo znane motive, pa jih preizkušajo. A se spomniš kolikorat je bil že kakšen tunel pred tvojim? To so, po pravici povedano, zlajnani motivi (jaz sem tudi dal enega pred časom, ker me je zanimalo, kako taka reč pali 8) ), ki nimajo s kreativnostjo veliko skupnega, podobno kot v glasbi vsak mulc najprej odkrije stare rokerje, pa jih posnema itd. Nič narobe, da se razumemo, samo to ni nivo, ki bi potem terjal pa še neke strašne strokovne izbore in relevantne komisije - poljudno in amatersko se pač nadaljuje tudi na tem nivoju in to je to. Mene sodelovanje zabava, včasih dobiš pa še kakšno koristno opazko ali mnenje, tudi od tebe. Ker te poznam, se nič ne bojim za svoj status, sploh mi ni mar za tovrstno tripanje, sicer pa klobuk dol za kakšno tvojo fotko, se pa včasih o drugih tako nerodno razgovoriš, da človek podvomi v tvoje umetniške oči. :lol: No, hec, pa seveda dobre luči in brez zamere. :beer:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 jul 2014, 07:23 
Odsoten
Pristopni član

RobertPavsic je napisal/-a:
Oh hvala za svecke! sicer so verjetno une za v auspuh, ampak misel je vseeno dobrodosla:) Z moje strani nobene zamere nikdar ni bilo in se tudi sam po pravici povedano zabavam tu po galeriji.. a vseeno ne morem mimo spominov na drugacno galerijo (ne prav na zacetku ampak tam recimo med 2008 do 2011) ko je bilo ljudi veliko, ko je Matjaz se kaksno rekel, ko se je nivo fotografij iz dneva v dan visal.. zdaj pa smo na nivoju facebooka kot clani in na nivoju brez repa in brez glave kot admini.. konstantni hrosci v naslovnici, zamujanje z objavami .. natecaj sem ze povedal a bi bilo se veliko za dodat.. razocaran, da je EF postala eno zanemarjeno dvorisce, kjer potepuski psi lajajo eden cez drugega..

Mrakvid@ sploh ni panike :) ce pa Te kdaj kaj muci glede mojega pogleda na fotografijo in ljudi.. pisi na privat in bom poskusal utemeljiti.. vcasih le bezno preletim objave in potem ni casa pa se vseeno razpisem.. pa nastane blodnja :D kritike pa vedno z zanimanjem preberem :)

Seveda pa cakam na odgovor Marsala in grupe TNT.

lp Robert

No, tole se pa že bolj spokojno bere in marsikaj podpišem, posebno glede trenutnega nivoja celotne zadeve. =D=
Vid

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 jul 2014, 06:38 
Odsoten
Pristopni član

Se strinjam.... z Robertom.... stanje EF je ravno takšno kot je.... zaradi odločitev lastnika portala, ki je to dopustil oz. mu je v interesu. Se pa strinjam da je njegova lastnina in z njim dela tako kot njemu paše IN NIČ DRUGAČE.
lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 jul 2014, 17:32 
Odsoten
Pristopni član

Hm, vzdušje na galeriji bi pripisal kar njenim udeležencem:)
Verjamem, da ima vlečenje za ušesa vsakega prestopnika posebej in kaznovanje "nepokornih" manjši učinek kot dober zgled.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 604 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: