* *
Danes je 15 sep 2019, 21:52

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 jun 2007, 17:35 
Odsoten
zigaintihar.com
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
me je ze izucilo. starej ko so, boljse je :) seveda ostanimo v mejah normale. tam 21,22 je ideal ;)

no poznamo tudi letnik katere remi lovi...vec o tem na pp. hahahaha :lol:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 jun 2007, 17:38 
Odsoten
vstopil v forum

Kako ti je tako mlademu uspelo v tako lepem okolju delat ...
Vsi ki so pogledal tole temo so ti fouš, tudi jaz ;)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 jun 2007, 17:49 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Kraj: Maribor
V vsakem primeru si oba z Remijem zasluzita =D= =D=

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 jun 2007, 18:33 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

Kraj: Maribor - Tabor
MarkoB je napisal/-a:
:lol: :lol:
Remi lovi tiste prave studentke :)
Te od Zigeca so ze stare babe. Ziga je se mlad, se bo ze naucu.

:lol:

Lepa reportaža :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 jun 2007, 22:44 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

Kraj: Vodice
Super reportaža, večkrat bi bilo dobro videt zakolisje takega glamurja, tudi zakolisje formule ne bi bilo slabo. Kakorkoli , tudi če niso dobre fotke so pa le za spomin :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 jun 2007, 23:49 
Odsoten
zigaintihar.com
Uporabniški avatar

saj ravno v tem je poanta. da te na take zadeve niti ne spustijo s kamero. Imajo uradnega fotografa, a ta lahko slika samo zunanjost kluba, DJa in mnozico. Ne sme pa iti na plesisce oz. do miz za katere se placa 7000€ na noc.

Tako, da vam je to lahko sola za v bodoce, da kamorkoli greste imejte seboj vedno se mini kamero. Kaj ti pomaga najnovejsa tehnologija ce ni moznosti, da z njo fotografiras. Lahko se obrnes in odpeketas domov :)

@heroj: ja kdaj pa bom delal v takem okolju ce ne zdaj :) ko bom bil star me lahko se infarkt rukne ;) zdaj se sfolgam :lol:

drugace pa, kljub temu da sem relativno mlad imam za sabo ze kar nekaj kilometrine;) reportaz tu gor pa ne objavljam.

npr. nekaj mojih dogodkov:
privat zabava znanega Slovenskega advokata z vec kot 200 povabljenimi ljudmi, kateri so na najvisjih vodstvenih polozajih v Sloveniji, povsem odtrgana poroka Aleksandre Balmazovic v Postonjski jami, Maja Bulc izjemno uspesna manekenka, ki se je porocila s Sebastjanom Raspopovicem (imajo v lasti restavracijo AS).
Odsel sem na Beneski bienale kot uradni fotograf, catering je delal Tomaz Kavcic iz dvorca Zemono.
Fotografiral sem David Copperfielda (se poziral mi je ;) ), z ministrom Ruplom sem se sprehajal po Goriskih Brdih, kamor je povabil vse zunanje ministre (seveda je bil dogodek zaprtega tipa), Diners Club Golf turnir...za Diners sem fotografiral vinsko klet Movia, vodno F1 - Class One v Portorozu (tudi vecerne zabave, brez navzocih medijev), fotografije sem imel objavljene v Playboyu, fotkam za FHM, revijo Obrazi, bil sem uradni fotograf za MTV Adria Tour po Jadranu in potem se nekaj casa (dokler je se funkcionirala - na zacetku, sedaj so vsi kadri odsli).

kaj naj se nastejem :) Revija Jana, Stop, uradni fotograf za evente v Ambasada Gavioli in vse druge vecje elektronske prireditve v Sloveniji imam dostop do najvecjih zvezd elektronske glasbe in edini dovoljenje za fotografiranje v DJ kabini.
Verjetno ste zasledili fotografije novih avionov Adrie Airwaves v medijih pred dvema tremi tedni..to je vse moje...delam za Simobil, Parfumerije Limoni, fotkam za Rebeko Dremelj...to je samo toliko iz glave.
Se da se kar nekaj izbrskati, samo je prepozna ura ;)

Seveda pa takih eventov ne mores pokrivati ce ne poznas pravih ljudi.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 00:04 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ce si v tem biznisu je dobro da si bolj tam kjer je $$.
To je povsod tako. :)

Osebno si me ne morem predstavljat letat non stop sem in tja - enostavno ni casa. Se poroke so mi adjio zadnje case - je vsaj cena sla gor :) pa se kar se najdejo, bo treba se dvignit. Sam tesko delam 100 % vec kot eno zadevo, verjetno sem prevec picajzlast.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 00:11 
Odsoten
zigaintihar.com
Uporabniški avatar

trenutno je moje poslanstvo fax ;) fotkanje je samo za hobi in tako za malce boljsi studentski lajf ter za pro opremo :)

si pa ne predstavljam prezivljanja s fotografijo. se v SLO premalo € obraca...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 00:22 
Odsoten
Uporabniški avatar

Danes nisi vec tako omejen samo na SLO vsaj kar se fotkanja tice. Ni problem dobit kaj za poslikat zunaj - klicejo recimo iz Francije za slikat poroke.
Bos imel dosti za pokazat, ce te pravi ljudje zapazijo nikdar ne ves.

Ne vem pa koliko se kaj € obraca v zadevah, ki jih pocnes. Verjetno tako malo spet ne, vsaj predvidevam, no.

Moje izkusnje pri nas na splosno z deli za € so taksne, da ko zelis posteno placilo, ki se ni primerljivo s tistim zunaj, se hitro najde kaksen stric, necak ali znanec, ki bo zadevo opravil ceneje.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 06:59 
Odsoten
Smetar leta 2006
Uporabniški avatar

MarkoB je napisal/-a:
Danes nisi vec tako omejen samo na SLO vsaj kar se fotkanja tice. Ni problem dobit kaj za poslikat zunaj - klicejo recimo iz Francije za slikat poroke.

Ja...men vsak dan....zadnjič celo iz Bolgarije. :lol: :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 10:00 
Odsoten
Pristopni član

ziga je napisal/-a:
trenutno je moje poslanstvo fax ;) fotkanje je samo za hobi in tako za malce boljsi studentski lajf ter za pro opremo :)

si pa ne predstavljam prezivljanja s fotografijo. se v SLO premalo € obraca...

Sorry, ampak glede na Panerai uro, ti ne gre slabo, kvečjemu nasprotno, a ne? :lol:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 10:27 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Maribor / U-117
Pubec je priden ampak ateju bi pa tudi lahko kako zahvalo napisal. Mladina nehvaležna. :evil:
:police:.press

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 11:12 
Odsoten
zigaintihar.com
Uporabniški avatar

saj sem rekel. malo boljsi studentski lajf.

ooo tata pa ze ve, kako mu je sine hvalezen...samo fantje, da veste, monaco in druge zadeve se da dobiti tudi ce nisi Intihar. Da ne bo zvenelo, da je tata Intihar to sincku zrihtal!! Samo trdo je treba delat, kdaj tudi kaksno stvar zastonj narediti, da se potem dobis dober posel za dlje casa...ne samo gledat na prvo zogo, kot se neuveljavljeni fotograf, da bos pa zdaj kar sluzil s fotkami. Prvo se dokazat, potem pa dnar vleci od narocnikov!!

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 11:43 
Odsoten
vstopil v forum

ziga je napisal/-a:
saj sem rekel. malo boljsi studentski lajf.

ooo tata pa ze ve, kako mu je sine hvalezen...samo fantje, da veste, monaco in druge zadeve se da dobiti tudi ce nisi Intihar. Da ne bo zvenelo, da je tata Intihar to sincku zrihtal!! Samo trdo je treba delat, kdaj tudi kaksno stvar zastonj narediti, da se potem dobis dober posel za dlje casa...ne samo gledat na prvo zogo, kot se neuveljavljeni fotograf, da bos pa zdaj kar sluzil s fotkami. Prvo se dokazat, potem pa dnar vleci od narocnikov!!

se čist strinjam s tabo da je na začetku treba kej zaston... sej to vsi vemo.
Sam mal laži začetek ti je bil pa vsen omogočen aa? :wink:
Na katerem faxu pa si ti?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 17:27 
Odsoten
Uporabniški avatar

ginger je napisal/-a:
MarkoB je napisal/-a:

Ja...men vsak dan....zadnjič celo iz Bolgarije. :lol: :wink:

Nakazilo si tut ze dobil?
Jaz sem ga :P

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: