* *
Danes je 18 okt 2019, 22:10

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: varnostna kamera
OdgovorObjavljeno: 09 okt 2017, 19:29 
Odsoten
Pristopni član

Hočem kamero ki ima senzor gibanja in je zmožna shranjevat video na sd card in pa na google drive(mogoče še kam) istočasno. Seveda mora takoj ko zazna gibanje sliko poslati na mobitel. bi bilo pa tudi fino če lahko na mobitelu obračam sliko. Ne vem pa kero kamero rabim oz. kera to omogoča. Denarni razpon niti nimam občutka koliko naj bi stalo. Na amazonu sem nekaj našel kar mi ustreza, vendr je vezana na neki pogram in pa nekam shranjuje ki je en mesec zastonj in potem moram plačevati najemnino. Stane pa malo manj kot 100 € To mi ne odgovarja. Kaj mi priporočate. mogoče bi čez čas imel dve kameri in da nekako med sabo komunicirata. kamere bi bile na različnih lokacijah.

Sem pa čisto novi na tem področju tako da nimam pojma kaj in pa kje naj gledam, kašen program rabim itd...

Na vrh

Naslov prispevka: Re: varnostna kamera
OdgovorObjavljeno: 10 okt 2017, 08:15 
Odsoten
Vreden zaupanja

Kraj: Že kje/Morska decva
Xiaomi Mija kamere dobiš na Gearbest in podobnih od 20€ dalje, jaz sem ravno kupil eno, ki je bila v akciji za 15€ ali nekaj takega, zna se zavrteti v različne smeri, gor, dol, itd. Nekateri modeli ti omogočajo, da vstaviš micro SD kartico in ti potem shranjuje posnetke tja, pač odvisno, kaj rabiš. Me je pa mikal nakup zunanje kamere v Lidlu, a nisem dobil pametnih podatkov. Zadeva namreč stane 99€ in ima še reflektor ter detektor gibanja.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 okt 2017, 12:35 
Odsoten
vstopil v forum

Zdravo, jaz imam kamere foscam, in to wifi ip, ir domet je do 40m in delujejo brezhibno že 4 leta. res je da se ne dajo premikati v vse smeri. Sliko ti lahko pošljejo na mail, na telefonu imaš njihov program in lahko opazuješ od vsepovsod kjer imaš podatkovni signal ali wifi. Imam pa eno, ki jo lahko premikaš na daljavo, je pa znamke tp link, ki pa je za notranjo uporabo ali pa tudi zunaj pod streho-kar jo imam tudi sam.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 okt 2017, 19:43 
Odsoten
Pristopni član

tomaz1973 je napisal/-a:
Zdravo, jaz imam kamere foscam, in to wifi ip, ir domet je do 40m in delujejo brezhibno že 4 leta. res je da se ne dajo premikati v vse smeri. Sliko ti lahko pošljejo na mail, na telefonu imaš njihov program in lahko opazuješ od vsepovsod kjer imaš podatkovni signal ali wifi. Imam pa eno, ki jo lahko premikaš na daljavo, je pa znamke tp link, ki pa je za notranjo uporabo ali pa tudi zunaj pod streho-kar jo imam tudi sam.

Kam ti pa shranjuje video?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 okt 2017, 19:45 
Odsoten
Pristopni član

Ales_borlak je napisal/-a:
Xiaomi Mija kamere dobiš na Gearbest in podobnih od 20€ dalje, jaz sem ravno kupil eno, ki je bila v akciji za 15€ ali nekaj takega, zna se zavrteti v različne smeri, gor, dol, itd. Nekateri modeli ti omogočajo, da vstaviš micro SD kartico in ti potem shranjuje posnetke tja, pač odvisno, kaj rabiš. Me je pa mikal nakup zunanje kamere v Lidlu, a nisem dobil pametnih podatkov. Zadeva namreč stane 99€ in ima še reflektor ter detektor gibanja.

To em tudi jaz nekaj gledal, vendar mi ni všek ker oni ponijajo da kamera shranjuje na njihov server, ki je 1 mesec zastonj potem je pa plačljiv. Tako je bilo nazadnje ko sem gledal :)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: