* *
Danes je 23 okt 2014, 02:35

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Podarim
OdgovorObjavljeno: 04 apr 2012, 22:43 
Odsoten
Pristopni član

Navdusenemu "pokrajinarju" podarim DVD Joe Cornisha "With Landscape In Mind". Posljite mi naslove. Po lastni izbiri bom izbral nekoga in mu DVD poslal. V postev pridejo samo amaterji. Profiji si ga kupite :)

Marko

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Podarim
OdgovorObjavljeno: 05 apr 2012, 17:40 
Odsoten
napreduje v forumu

markopa je napisal/-a:
Navdusenemu "pokrajinarju" podarim DVD Joe Cornisha "With Landscape In Mind". Posljite mi naslove. Po lastni izbiri bom izbral nekoga in mu DVD poslal. V postev pridejo samo amaterji. Profiji si ga kupite :)

Marko

Alora pridem tudi jst v finale :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 apr 2012, 19:38 
Odsoten
vstopil v forum

Robert1975 je napisal/-a:
markopa je napisal/-a:

Marko

Alora pridem tudi jst v finale :wink:

Ti si pod profiči. Ne skači v zelje :D

Pohvale avtorju teme. A to že zajček hodi okol :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 apr 2012, 07:30 
Odsoten
Pristopni član

Robert :)

Se mi zdi, da bolj kot DVD rabis cas :)

m.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 apr 2012, 10:12 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Kraj: MOJSTRANA
:-k ...jaz sem pa mislil, da smo tu samo amaterji...pravi mojster naredi 3 fotke v lajfu in tiste popolne...ostali švicamo in škljocamo, ter kljub vsem nastavitvam upamo, da bo katera le dobra..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 07:38 
Odsoten
Pristopni član

Po izboru bom DVD poslal uporabniku "mato7". V galeriji mi je dal najvec komentarjev :) lol

Se hecam. Izbor je bil pac tak. "mato7" je obljubil, da ga bo po ogledu poslal naslednjemu "pokrajinarju" tako, da ga cez kaksen teden malo povprasajte.

Se to. Upam, da DVD ne bo koncal na kaksen torrentu. Od tega se tudi distanciram in ne prevzemam odogovornosti.

Lp, Marko

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 08:06 
Odsoten
vstopil v forum

Ti ga ozkosrcno podarjas samo enemu, torrenti pa so sirokosrcni. Tam ga lahko vidi sirsa mnozica. Treba je iti v korak s casom in tehnologijo. Ce tega nebi bilo, tudi dvdja nebi bilo. Se manj pa moznost obdelave slik... bi ostali v analognem svetu.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 08:14 
Odsoten
e-Fotografija član
Uporabniški avatar

Kraj: Republic of Passivia-Aggressivia
skorpijoncek66 je napisal/-a:
Ti ga ozkosrcno podarjas samo enemu, torrenti pa so sirokosrcni. Tam ga lahko vidi sirsa mnozica. Treba je iti v korak s casom in tehnologijo. Ce tega nebi bilo, tudi dvdja nebi bilo. Se manj pa moznost obdelave slik... bi ostali v analognem svetu.

Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 09:01 
Odsoten

ma jezus je scrackal staro zavezo in cel kup pobral iz kabale in iz ved...kasneje ga je avtorsko olastninila vatikanska kurija in v njegovem imenu storila mnoge, tudi nagnusne zločine...vse v imenu branjenja avtorskih pravic...
do jesusa keš itak nikoli ni prišel, kar me zelo spominja na sedanjo tako pravično razdelitev...
pirati so zato samo ljudem zelo lojalna skupina antitrustovskih in protikurporacijskih borcev za svobodno širino duha...z jezusovim blagoslovom.. :lol:
to širino jim daje koproracijski kriminal, ki v biti vodi tudi slovensko državo in si lasti slovenska tožilstva z policijo vred ter lep del sodstva tudi...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 11:18 
Odsoten
napreduje v forumu

Kraj: Kransterdam
juze je napisal/-a:
skorpijoncek66 je napisal/-a:

Slika

=D=

@soled: ni treba vsepovsod trositi nestrpnost do cerkve. juze je samo nakazal da pač oni dela narobe, ti pa takoj na plan z zgodovinskim esejem! :offtopic:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 12:27 
Odsoten

:lol: ...nisi razumel..za piratiziranje se gre in večno isto korporativno reakcijo na piratiziranje avtorskih del, kjer nihče ne pogleda, koliko avtor res dobi....da sem pa to prestavil v zgodovino je pa zgolj pokazatelj tega, da gre osel samo dvakrat na led, mi pa v miru že stoletja drsamo... :^o

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 14:08 
Odsoten
vstopil v forum

@markopa: hvala za izbor, kot rečeno ga po ogledu podarim naprej. Po tvojem vzoru bom pobral naslove in se potem za nekoga odločil. To je pač nova oblika torrentov :-)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 15:02 
Odsoten

mato7 je napisal/-a:
@markopa: hvala za izbor, kot rečeno ga po ogledu podarim naprej. Po tvojem vzoru bom pobral naslove in se potem za nekoga odločil. To je pač nova oblika torrentov :-)

=D= ...tanajlepša..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 18:01 
Odsoten
vstopil v forum

mato7 je napisal/-a:
To je pač nova oblika torrentov :-)

Točno tako. Nekomu podariš in rečeš, da tudi on lahko podari naprej. In kaj je razlika med tem načinom in sejanjem torrentov? Tudi pri tem gre za avtorsko delo... v bistvu je čisto vsaka slika, pesem, film ali kakršenkoli izdelek avtorsko delo. Če hočemo od tega avtorskega dela kaj iztržiti, pa se je treba pač znajti.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 apr 2012, 18:54 
Odsoten
vstopil v forum

mato7 je napisal/-a:

:super:

Prihodnost tega dvdja: :bump:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 32 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: