* *
Danes je 07 dec 2019, 05:08

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 130 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Simple poroka - koliko računat? ... ž-njtič odprta tema :)
OdgovorObjavljeno: 09 apr 2012, 13:24 
Odsoten
vstopil v forum

Enkrat je nekdo pripopal link do cenika storitev zveze al društva profesionalnih fotografov. Nekaj podobnega. Mi lahko kdo pomaga in pove točno kaj iščem :D ?

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Simple poroka - koliko računat? ... ž-njtič odprta tema :)
OdgovorObjavljeno: 09 apr 2012, 14:03 
Odsoten
napreduje v forumu

Kraj: Kransterdam
v google al pa tu gor v iskalnik napiši: cenik fotografskih storitev

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 apr 2012, 20:01 
Odsoten
vstopil v forum

Thx..
Ni najdlo čist direkt, sem pa dokaj hitro prišel do željenega :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 14:40 
Odsoten
Pristopni član

Kot profesionalni poročni fotograf sem zelo užival prebrati tole temo! :-)

Samo Rovan
www.samorovan.com

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 14:51 
Odsoten
vstopil v forum

le samo je napisal/-a:

Samo Rovan
http://www.samorovan.com

Še dobro da si kaj uporabnega prispeval [-X [-X

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 15:04 
Odsoten
vstopil v forum

le samo je napisal/-a:

Če bi napisal samo zgornji stavek bi bilo eno, ker pa si dodal še svoj podpis in povezavo do svoje spletne strani je namen objave verjetno (prikrit) način (samo)reklame... Če bo tako ocenil tudi matjaž, bi se znalo zgoditi da bo tvoj "prispevek" tukaj kaj hitro izginil :go:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 15:52 
Odsoten
napreduje v forumu

mislim da si Samo ne rabi delat reklame tukaj gor, če bi bil tole kakšen international forum bi še rekel... ;) seveda pa bili verjetno vsi veseli, če bi nam podal kakšen uporaben nasvet ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 15:55 
Odsoten
Pristopni član

Ha ha ha, E-fotografija se torej ni premaknila niti za centimeter, odkar sem nazadnje pred par leti še tule sodeloval. Škoda!

Mislim, da sem z mojim stavkom vse povedal. Samoreklama? Komu? Vam? :-)
Namesto, da bi slišal: "O Samo, a imaš kakšen nasvet za nas, kako je fotografirati po svetu, kako je predavati po svetu, kako je imeti delavnice po svetu, kakšne so poroke in ljudje po svetu..." Doživim klasični slovenceljski: "Kdo pa si ti? Zgini!" :-)
Kaj bo pa Matjaž naredil, je njegova stvar.

Glede cen sprašujete a ne:
1. nobena poroka ni "simpe", gre za enega najpomembnejših trenutkov v življenju, kar se večina amaterskih pa tudi profesionalnih fotografov ne zaveda,
2. ni problem koliko računat, problem je le koliko bo kdo plačal.

Fajn se imejte in uživajte!

Samo

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 16:03 
Odsoten
Pristopni član

Sori xevi, sem ravno tipkal, ko si ti odpisal.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 16:11 
Odsoten
napreduje v forumu

le samo je napisal/-a:

nekateri nismo edino le tukaj gor, ampak spremljamo tudi druge svetove, se učimo od najboljših :) če nekdo od nas amaterjev prilepi link je vse uredu, če pa ga prilepi nekdo, ki mu je uspelo - reklama!

keep up with the best Samo! :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 16:27 
Odsoten
Pristopni član

xevi je napisal/-a:
le samo je napisal/-a:

nekateri nismo edino le tukaj gor, ampak spremljamo tudi druge svetove, se učimo od najboljših :) če nekdo od nas amaterjev prilepi link je vse uredu, če pa ga prilepi nekdo, ki mu je uspelo - reklama!

keep up with the best Samo! :)

Hvala!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 16:53 
Odsoten
vstopil v forum

le samo je napisal/-a:
Ha ha ha, E-fotografija se torej ni premaknila niti za centimeter, odkar sem nazadnje pred par leti še tule sodeloval. Škoda!

Mislim, da sem z mojim stavkom vse povedal. Samoreklama? Komu? Vam? :-)
Namesto, da bi slišal: "O Samo, a imaš kakšen nasvet za nas, kako je fotografirati po svetu, kako je predavati po svetu, kako je imeti delavnice po svetu, kakšne so poroke in ljudje po svetu..." Doživim klasični slovenceljski: "Kdo pa si ti? Zgini!" :-)
Kaj bo pa Matjaž naredil, je njegova stvar.

Glede cen sprašujete a ne:
1. nobena poroka ni "simpe", gre za enega najpomembnejših trenutkov v življenju, kar se večina amaterskih pa tudi profesionalnih fotografov ne zaveda,
2. ni problem koliko računat, problem je le koliko bo kdo plačal.

Fajn se imejte in uživajte!

Samo

Recimo da mi je približno jasno kako pomembna je poroka in kako pomembno je kdo to fotografira. Prav zato ker menim da fotografiranje porok ni tako enostavno kot se mogoče komu zdi, te zadeve raje prepuščam profesionalcem kot si ti. Recimo tudi da so mi tvoji izdelki všeč, ni mi pa všeč tvoj odnos (govorim izključno na forumu, osebno te ne poznam). Deluješ precej arogantno, kot da si že zajel vse fotografsko znanje tega sveta in da bi te morali kar vsi poznati. Da si lahko vsi štejemo v čast da se oglasiš po več letih na forumu s stavkom, ki nič ne pove, dodaš svoj podpis, povezavo do svoje spletne strani in pričakuješ, da boš s svojim prispevkom privabil trumo ljudi, ki te bodo spraševali kako je po svetu? Mogoče se slovenceljsko počutiš sam. Nihče ti ni rekel izgini, še nikoli se nikogar ni podilo ki je dal kakšen nasvet, koga kaj naučil, mogoče podal samo nek komentar... Pri tebi tega ni bilo, si pa povedal da si profesionalni poročni fotograf in cinično dodal da uživaš ob prebiranju te teme. Fajn, ampak zakaj pa ne poveš kako stvari potekajo, kot uspešen profesionalni fotograf bi bil zelo kredibilen. Samo ugibam, ampak mogoče je težava v tem, da ti te zadeve predavaš po svetu in in jih ne želiš brezplačno deliti s tistimi ki se tega šele učijo. Zanimivo pa da sam nimaš problema z brezplačnim reklamiranjem... Verjetno je to razlog da matjaž običajno ne mara oglaševanja na njegovem portalu, tisti ki to počnejo pa za to storitev tudi plačajo. Kako se bo odločil, če bo sploh te zadeve bral, pa je popolnoma njegova odločitev in zame tudi popolnoma nepomembna.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 17:16 
Odsoten
vstopil v forum

Jst ne poznam modela :shock: pa poznam nekaj svetovno znanih poročnih fotografov(seveda ne osebno,ampak delavnice ipd. učne vsebine)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 17:27 
Odsoten
napreduje v forumu

Luka22 je napisal/-a:
Jst ne poznam modela :shock: pa poznam nekaj svetovno znanih poročnih fotografov(seveda ne osebno,ampak delavnice ipd. učne vsebine)

če bi bil na nikonovem dnevu fotografije... :P

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 apr 2012, 17:29 
Odsoten
vstopil v forum

xevi je napisal/-a:
Luka22 je napisal/-a:

če bi bil na nikonovem dnevu fotografije... :P

a tm postaneš znan in dober? #-o

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 130 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: