* *
Danes je 18 avg 2018, 07:43

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Pomoč pri nakupu fotoaparata
OdgovorObjavljeno: 05 maj 2018, 14:42 
Odsoten
Pristopni član

Pozdravljeni,

Rad bi kupil fotoaparat ampak ker se na to ne spoznam popolnoma nič bi potreboval vašo pomoč. Ker že od nekdaj zelo rad opazujem strele nasplošno nevihte sem se odločil ker se bo začela sezona neviht da bi si kupil fotoaparat s katrerim bi lahko snemal in slikal nevihte, strele in podobno. Za začetek ne bi rad profesionalnega fotoaparata ampak kakšnega amaterskega da bi se naučil ne ravno predragega mogoče kaj rabljenega na bolhi ali pa če ima kdo doma kaj ki bi mi prodal in bi bilo primern za te zadeve da bo stvar lepa za pogledat in seveda kakšen objektiv ki gre zraven. Zanima me koliko bi me to stalo in katere fotoaparate in objektive priporočate? Če pa se kdo ukvarja s slikanjem takih zadev in ima kaj rabljenega pa kar naj javi :) . Hvala za pomoč že vnaprej.

Lp.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Pomoč pri nakupu fotoaparata
OdgovorObjavljeno: 07 maj 2018, 05:53 
Odsoten
Vreden zaupanja

Kraj: Že kje/Morska decva
Katerikoli fotoaparat, ki ima možnost časa vsaj 30 sekund in privitja klasičnega filtra, če hočeš fotkat strele podnevi, boš rabill filter ND1000 in stativ. Lahko je tudi kompakt, jaz sem se že igral z dolgimi časi z Olympusom TG-4.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 8 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: