* *
Danes je 19 jan 2021, 15:10

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: LR napcen prikaz fotke
OdgovorObjavljeno: 15 jun 2013, 19:25 
Odsoten
Pristopni član

Poglej, če deinštaliraš in ponovno inštaliraš isti program, ti običajno ostanejo skoraj vse prejšnje nastavitve. Ti podatki se ti ob inštalaciji vpišejo v mapo AppData (mapa je običajno skrita) in podmape: Local, ProgramData in Roaming. V teh mapah poiščeš mapo Adobe, nato pa še mapo Lightroom. In vse te mape z imenom Lightroom moraš pobrisati. Te namreč pri deinštalaciji ostanejo nedotaknjene in naredijo dobro delo - ali pa zgago pri ponovni inštalaciji. Tukaj naprimer in nasplošno, se običajno zabeležijo tudi registracijski podatki nekega programa, tako da te program pri ponovni inštalaciji niti ne vpraša po registrskem ključu, geslu, ali kaj že ima za svojo registracijo.

Malo sem pogooglal in našel celo neko orodje za odpravljanje težav Adobeovih programov: http://www.adobe.com/support/contact/cscleanertool.html
Po mojem bi veljalo poskusiti tudi s tem programom in popucati zgrešene nastavitve. Povsem spodaj sta linka za prenos programa. Eden za Maca in en za Winse.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: LR napcen prikaz fotke
OdgovorObjavljeno: 15 jun 2013, 21:07 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

hvala Dolfe :) ..sem pogledal,.. vendar sem to prihranil za zadnje orodje, ker po moje se zna precej "razgibano" koncati :D .. kot receno je ta problem sedaj par dni pocival,.. ponovno soocenje je pokazalo malo vec uspeha

skratka,.. assignal sem default profil v color managemenr nastavitvah ( po tem tutorialu http://www.lightroomforums.net/showthread.php?14070-How-to-assign-an-sRGB-ICC-Profile-to-your-monitor-(Windows)) za enkrat zgleda obetavno,.. ce se bo ohranilo pa ne vem .. ce se ne javim potem je zaleglo

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: