* *
Danes je 22 feb 2017, 22:57

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: vidmrak: Vremenska napoved: duhovna atmosfera in ...
OdgovorObjavljeno: 11 dec 2014, 16:31 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

avtor: reisenadler
objavljeno dne 11.12.2014 ob 11:07:42
... samo opazujem, nič ne kritiziram; sem mislil, da bi jo mogoče zajel z nižje pozicije, a vem, lahko je pametovat :) saj veš - digitalni pizdogrizci, dlakocepni ščetinarji ... vse je to učenje! - ne pa zgolj fotosere, lulospletni sanjači in drkojebci (je treba redno nalagat, pomagat, predlagat, pokazat ...)

Meni osebno komentar leta. Razlogov ne bom navajal. Kapo dol, ta forum res napreduje 8)

Na vrh

Naslov prispevka: Re: vidmrak: Vremenska napoved: duhovna atmosfera in ...
OdgovorObjavljeno: 11 dec 2014, 17:03 
Odsoten

Kraj: Speči za kompom
saxy je napisal/-a:
avtor: reisenadler
objavljeno dne 11.12.2014 ob 11:07:42
... samo opazujem, nič ne kritiziram; sem mislil, da bi jo mogoče zajel z nižje pozicije, a vem, lahko je pametovat :) saj veš - digitalni pizdogrizci, dlakocepni ščetinarji ... vse je to učenje! - ne pa zgolj fotosere, lulospletni sanjači in drkojebci (je treba redno nalagat, pomagat, predlagat, pokazat ...)

Meni osebno komentar leta. Razlogov ne bom navajal. Kapo dol, ta forum res napreduje 8)

Hvala bogu da so tukaj admini še živi, da ne bo e-fotografija propadla zaradi takih vpadnikov, tako kot je Foto arena. #-o #-o :(

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 dec 2014, 17:09 
Odsoten

Saj ne bo propadla. Je pač na nekem (svojem) nivoju, ki se že zelo dolgo tolerira in dopušča. To sicer ni moj problem, ker se s tem že dolgo ne ukvarjam več, redko objavljam, ne komentiram in ne berem komentarjev. Sem pa danes imel pol urce preveč časa :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 dec 2014, 08:27 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
grizliboy je napisal/-a:
Hvala bogu da so tukaj admini še živi, da ne bo e-fotografija propadla zaradi takih vpadnikov, tako kot je Foto arena. #-o #-o :(

Glede na tvojo dolgoletno prisotnost, dobro veš, da je včasih takih izpadov bilo v vsakem tednu nekaj. Tak da ni panike. Res pa, da eni želijo v Galeriji uveljavljat svoj koncept fotografije, a ko ne gre, ko znorijo ob eni čist navadni prijetni fotki, je trab pač drugače.

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 dec 2014, 13:18 
Odsoten
Pristopni član

matjaz je napisal/-a:
grizliboy je napisal/-a:

Glede na tvojo dolgoletno prisotnost, dobro veš, da je včasih takih izpadov bilo v vsakem tednu nekaj. Tak da ni panike. Res pa, da eni želijo v Galeriji uveljavljat svoj koncept fotografije, a ko ne gre, ko znorijo ob eni čist navadni prijetni fotki, je trab pač drugače.

Matjaž

Popolnoma pravilno !

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu