* *
Danes je 16 okt 2019, 16:28

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Posebna tema I. dela natečaja za dvojne točke
OdgovorObjavljeno: 08 avg 2010, 13:14 
Odsoten
vstopil v forum

tale naša "tekma" je pa precej odmevna, saj v njej navdih za svoje stvaritve iščejo tudi fotografi iz tujine !

http://www.pentaxphotogallery.com/home# ... anguage=EN

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 avg 2010, 12:12 
Odsoten
vstopil v forum

si mogoce pomislil da je situacija lahko tudi obratna? :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 avg 2010, 19:46 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

Vidim da leti name..

No, postavim malce obrambnega zidu.. Zadeva je nastala mimo grede, ko sva se z hčerko igrala na vrtu. Sam sem poizkušal slikati muhe in drug mrčes, ki sem ga našel medtem pa je mala našla lazarja in pritekla k meni da mi ga pokaže..
Vprašala me je, zakaj nima hišice in potem je sledil kratek pogovor, kjer sem pametoval tako kot starši pač znamo.. Potem pa je mala, tako kot vsak otrok, hitro našla pametno rešitev: ''Ati, potem molva pa hiško kupit''.. Našla sva jo v živi meji, kjer jih je cel kup in nato je padla ideja..

Lazar+hiška+kupit=prodano

Kot je že nekdo povedal:''Odkrivanje tople vode v fotografiji, je vedno manj in vedno bolj je mrzla''..

LP Sandi

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 15 avg 2010, 03:40 
Odsoten
vstopil v forum

se popolnoma strinjam in ni bil moj namen kazanje s prstom, ampak zgolj -recimo hudomušna - observacija.
V časih, ko dnevno prebavimo vedno več tisočev slik, zvokov in besed, je tudi reciklaža vse hitrejša - od nezavedne na enem, do načrtne in deklarirane na drugem ekstremu...
Vsaj tretjina rock'n roll komadov so vaje v slogu na isto šablono; pa so nekatere med njimi klasike in že našle mesto v planetarni kulturni dediščini.
Če se v tem duhu vrnem k "inkriminiranima" fotkama, sta si vsaj toliko različni kot Jumpin'n Jack Flash in Smoke on the Water. ;)
Kar se pa zgodbice tiče, mi je bila od nekje domača že, ko sem jo prvič videl in to je bilo na tvoji fotki, na tisto iz linka pa sem definitivno naletel šele pred nedavnim. Mogoče smo jo vsi skupaj že kdaj videli v otroški slikanici, stripu, sisanki ? Tko da.......
No hard feelings ! :)

b.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: