* *
Danes je 05 mar 2021, 21:17

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: MacBook pro mat display
OdgovorObjavljeno: 02 mar 2009, 15:50 
Odsoten
Pristopni član

Apple so trgovci na kvadrat. Za macbook pro 17 je opcija mat display, ampak za doplačilo 50$. :D
Upam da bodo to ponudbo razširili tudi na manjše modele, saj nameravam nabaviti macbook 15, a me tista šajba od monitorja prav odbija.

Slika

Na vrh

Naslov prispevka: Re: MacBook pro mat display
OdgovorObjavljeno: 02 mar 2009, 20:32 
Odsoten
vstopil v forum

@stilo, jaz sem bil pred nakupom v dilemi kaj vzeti, ker sem se glossy LCDjev na 'navadnih' prenosnikih z Windowsi vedno izogibal kot hudič križa, saj sem vedno imel občutek, kot bi se dejansko gledal v ogledalu.

No in ko sem nabavljal MacBooka, si je žena vseeno zaželela glossy in na koncu sem se sprijaznil z njeno izbiro. Toda zdaj, ko delam s tem prenosnikom, mi ni žal niti centa, ki sem ga dal zanj. Zdi se mi, kakor da je tale glossy LCD na MacBooku dejansko kvaliteten izdelek, ki se sploh ne more primerjati s tistimi cheap izdelki, ki jih dobiš pri drugih proizvajalcih.

Sicer pa, če imaš možnost nabaviti zadevo v uradnem ameriškem Apple storeu, boš tam lahko izbiral med mat in glossy verzijo brez kakršnihkoli doplačil. Samo pri nas nam trgovci kradejo celo tam, kjer je zadeva na voljo brez doplačil.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 mar 2009, 21:20 
Odsoten
Pristopni član

50$ doplačilo sem prebral na apple.com v konfiguratorju. Če bom imel priliko bom vsekakor vzel mat display. Sem pa prebral test da ima Macbook slabši dislay kot pa pro (koti gledanj, svetilnost). Pravtako ne vem zakaj nimajo adapterja iz mini displayporta na HDMI, saj oba mini displayport podpira video in avdio.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 mar 2009, 21:33 
Odsoten
vstopil v forum

Zagotovo ni bilo nobenega doplačila, ko sem jaz na apple.com lani jaz nabavljal svojega MacBook Pro. Oprosti, pozabil sem v prejšnjem postu omeniti, da imam Pro model...

Bi ti tole lahko bilo v pomoč?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 jun 2009, 09:55 
Odsoten
Pristopni član

Zivio!

Zanima me tisti, ki ste nabavljali MacBook Pro 17 na apple.com, ali so vam prenosnik poslali v Slo, koliko so bili stroški dostave, ker za po USA je dostava brezplačna.
A ga je mozno narociti s slo tipkovnico??

Hvala za info,
lp, Luka

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 jun 2009, 12:37 
Odsoten
vstopil v forum

Glede pošiljanja ti ne morem pomagati, ker sem si ga sam prinesel iz ZDA.

Kar se pa SLO tipkovnice tiče, pa sem siguren, da je v ZDA ne boš dobil. Dobiš jo pri nas, okrog 50 EUR stane - žična. Za brezžično ne vem.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 jun 2009, 08:54 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Kraj: na relaciji med Dovjem, Ljubljano in Pekingom
@lukad... apple.com ne pošilja v Slovenijo, in mislim, da nobena originalna apple online store ne pošilja v Slovenijo. Apple.com pošilja samo na "ameriška področja" in vojaške baze izven ozemlja ZDA. Podobno velja za apple.de, .at, ...

Slovensko tipkovnico pa seveda v ZDA ne bi mogel naročiti, tudi če bi bil rezident. Zato, če hočeš še slo tipkovnico ti preostane ali nakup v Sloveniji ali pa v M-Store v Avstriji (ki tudi pošilja v Slovenijo). Mislim, da v Avstriji ta tipkovnica nekoliko poviša ceno.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 7 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: