* *
Danes je 05 mar 2021, 20:07

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: zakaj mac?
OdgovorObjavljeno: 02 avg 2008, 01:14 
Odsoten
Pristopni član

ziga je napisal/-a:
z misko imam tudi jaz vedno probleme ko grem na mac. ali je to mighty, ali mx revolution, mx air...enostavno ne funkcionira tako dobro kot na PCjih. predvsem zacnem noreti, ko moram na macu narediti kaj z lassom v photoshopu.

USB Overdrive in nastavitve
Speed:120dpi in acceleration:40% in dobiš "windows" miško.

Meni to reši problem v celoti. Original nastavitve pa so porazne!

Na vrh

Naslov prispevka: Re: zakaj mac?
OdgovorObjavljeno: 03 avg 2008, 07:07 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
No če lahko bi jaz dodal eno grajo zakaj mi moj mac dela sive lase :) Čeprav odkar ga uporabljam sem izredno navdušen.
In sicer moja težava tiči v share diskih na strežniku z win server 2003. En mesec delovalo nato pa se Mac odloči da mi vrže opozorilo "the operation cannot be completed because the original item cannot be found" in potem ne moreš nikakor več priti do diskov na serverju. Še najbol smešno pa je to, da imam posebaj disk za time machine kateri pa še naprej normalno deluje in ker sem imel še en prazen disk sem probal share-at za probo še tega in glej ga hudiča tudi ta sedaj deluje do nadaljnega :) Rešitve pa žal nisem naše razen da na novo naložiš celoten OS X.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: