* *
Danes je 12 dec 2017, 09:16

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 40 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 avg 2007, 10:14 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Yurko je zame eden izmed bolj priljubljenih fotografov. Vsec mi je njegovo videnje fotkanja. Ima dober smisel za kompozicije barve in sploh zna videt motive na vsakem koraku. Kamorkoli gre nam pokaze en kup zelo lepih fotk.
LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 avg 2007, 13:17 
Odsoten
vstopil v forum

Hja, jaz mu lahko samo čestitam ob dozdajšnjem delu in želim še več dobre luči in svetle prihodnosti na nadaljni fotografski poti. :daumen:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 avg 2007, 14:49 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

Kraj: Seyðisfjörður, Islandija
Sam se pridruzujem ostalim in obenem zahvaljujem avtorju toliko nepozabnih posnetkov, da jih deli z nami in nam ponuja inspiracijo z vecino le-teh.

Nikolas

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 14 avg 2007, 08:46 
Odsoten
vstopil v forum

Pridružujem se že napisanemu. Ko smo organizirali "goriško fotosrečanje", sem ga lahko malo pobliže spoznal. Umirjen, prijazen, vedno pripravljen pomagati, svetovati, deliti izkušnje. Zanimivo ga je bilo opazovati pri fotografiranju. Stalno je nekaj razmišljal in opazoval okoli sebe, prenašal aparat na stojalu in iskal primerne kadre ... Vse je delal z lahkoto in sproščeno. Fotografijo ima res rad. Ko pogledam še na njegov blog, pa ne vem ali mi je v vzpodbudo ali naj pustim fotkanje. Mi bo kdaj uspelo vsaj delček tega, kar je njemu?
http://fotoyurko.blogspot.com/

Yurko je za vzgled, je zakon.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 14 avg 2007, 14:05 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Zdaj ko sem prepustil mukotrpno delo administracije galerije olkiju, se lahko več posvetim kakšnemu komentarju.

O yurkotu kot fotografu si nisem izdelal nekega pogleda. Ko pa sva se zadnjič osebno spoznala in tri ure debatirala tako sorodno o foto temah, pa tudi če njegovih slik ne bi videl, bi vedel, da je odličen fotograf. Zame osebno je njegova slika "Večnost trenutka" še vedno ena izmed tistih, ki največ pove o izpovednosti in o tem, da tehnika od ostrine, prežganosti itd. še zdaleč ni vse.

O yurkotu pa bi zapisal še to, da je izredno nesebičen in pripravljen vedno pomagati. Predvsem pa me veseli, da se je našel tudi v tem, da bomo lahko še veliko bolje sodelovali in da bo tudi vsem nam, ki sodelujemo na galeriji pripravil še dodatno presenečenje. Prvi plod skupnega sodelovanja bo že v oktobru. :wink:

Yurko nimam kaj več povedat!

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 14 avg 2007, 16:21 
Odsoten

Spomnim se še prve Yurkotove fotografije, ko se skoraj nikomur ni dalo ocenjevati, menda je bil nekakšen radiator, prav hitro je potem začel objavljati fotografije, ki so bile predvsem v barvnem in kompozicijskem smislu skoraj brezhibne, predvsem take s poudarkom na arhitekturi. potem so se začeli na fotkah pojavljati ljudje in spet je prav hitro ujel pravi filing. No, s tem mačkom je po mojem malo mimo udaril ali pa bo čez dve tri fotke postal mojster za slikanje živali. Pa malo manj prijazen in bolj aktiven bi lahko bil pri komentiranju v galeriji (pa najbrž ni časa).
Lp Z

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 14 avg 2007, 17:59 
Odsoten
Smetar leta 2006
Uporabniški avatar

Odličen in raznovrsten opus...čestitke za občutek. :beer:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 avg 2007, 22:56 
Odsoten
napreduje v forumu

Yurko!

Tudi meni je zelo všeč način, kako gledaš ta svet...

Mnoge tvoje fotografije so me prevzele. Pa ne le to. Še bolj zanimivo se mi zdi, da me prav nobena ni zares razočarala. Čeprav, seveda... jasno... ene so mi bližje ko druge (tako kot verjetno tudi tebi samemu).

S svojim odnosom do komentiranja pa kažeš dostojanstvo, ki je dandanes redka, zelo redka lastnost...

Ostani takšen! =D=

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 26 avg 2007, 11:56 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Kraj: CE_LJ_e
gospod fotograf.
kar so drugi napisali, si tudi jaz nekako mislim o tebi..
imaš svoj stil in neverjetno hiter vzpon si naredil.nobena fotka me še ni razočarala; trenutke, ki se zdijo v realnem času skoraj neopazni, a vseeno nosijo pomembno vsebino,jih VIDIŠ, ovekovečiš na edinstven način.

to mi je pri tebi všeč.
Lp
Miha

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 avg 2007, 09:52 
Odsoten
Marsal

Madona, še v avionu mi tale yurko s svojimi slikami ni dal miru. :wink:

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 avg 2007, 10:46 
Odsoten
Uporabniški avatar

yurko je kul.. nektere njegove fotke os res izjemne, predvsem se znajde dobro v iskanju motiva in najde neke preproste forme v barvah, ki delujejo ubijalsko. Hvalabogu pa veckrat tudi izstopi iz tega ziheraskega polja v drugacne vode. Imam obcutek, da tam se ni cisto ziher kako in kaj, tako je med temi fotkami tudi kaka manj uspela, vazno pa da raziskuje naprej.
Aja pa zelo zanimiv se mi zdi njegov izbor v njegov portfolio. ČB fotke navidezno cisto iz galerijske spure. So mi pa zelo vsec.

lp plizzzzzzzzz

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 avg 2007, 18:21 
Odsoten
Pristopni član

Kraj: Celje
Tako dobro se poznamo, čeprav smo si očem skriti. Zato mi ni nerodno priznati - prav nasprotno - z radostjo in veliko hvaležnostjo zapišem, kako dobro mi denejo vaše besede.
Nikdar ne bi želel pozabiti, kako silno me je vzradostilo, ko sem prvič uspel narediti podobo, ki se je dotaknila opazujočih. In ta želja, da bi bila fotografija večen trden most med nami, je ostala.Prav tako kot je v meni ostala neprikrita, skoraj otroška želja, da bi ljudje imeli radi moje fotografije.
Zato sem silno vesel in hvaležen za vaše tople besede - take so, kot tisti pomladni, po vijolicah dišeči veterc, ki dušo poboža.
Hvala

yurko in annika

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 avg 2007, 21:31 
Odsoten
Marsal

Se bo rabila se annika registrirat. Yurko naj fotka, annika naj pise. :D

Pozdrav obema. Odlicne cestitke za fotke in tekst v Adria Airways glasilu. Sem imel zaradi tega lazjo in krajso pot v Tokio. Predvsem pa, vem da sem pravega povabil na HP predstavitev. :thumbup:

Yurko dober si. :wink:

Matjaz

Annika, dobra pesnica si. :workship:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 avg 2007, 07:37 
Odsoten
Vreden zaupanja

Kraj: Že kje/Morska decva
Je bila reportaža iz Kanarskih ali že kaj novega?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 avg 2007, 07:41 
Odsoten
Pristopni član

Kraj: Celje
Ales, o Kanarskih je bila.
Hvala.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 40 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: