* *
Danes je 15 jul 2020, 14:02

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 43 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 14 jun 2007, 18:44 
Petja in Simon in tudi vsi, ki ste si vzeli čas in me pokomentirali: ko berem te, vaše, kritike mojih slik, mi na pamet hodijo samo solzave holivudske zahvale ob takih in drugačnih podelitvah nagrad, ampak se bom zadržal samo pri enostavni besedi: hvala. Statusa prevzetnega prepirljivca ne gre kar tako zavreči, sem preveč dolgo delal na njem. :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 jun 2007, 16:53 
Odsoten
vstopil v forum

:arrow: Ma klapa kej je z vami? Ste pozabli prit na klanjanje (ali bičanje) Empirika? Nej vam ne bo nerodno. Matjaž ga je na ogled postavil. Prneste sabo jajca in pomidore (paradižnik), no predvsem jajca in udri po siromaku!
lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 jun 2007, 17:09 
Odsoten
žigolo
Uporabniški avatar

Kraj: Rusty
:?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 jun 2007, 17:14 
Odsoten
Vreden zaupanja
Uporabniški avatar

Kraj: Republic of Passivia-Aggressivia
Jaz bom malo kratek, ma kaj čmo: Empirik mi je fenomenalno paradoksalen, ker mi obdelava še zdaj, po kar lepem času opazovanja empiričnega sloga, ne sede, vse ostalo mi je pa večinoma super.

(Da ne omenjamo, kako se mi fajn zdi, da včasih popi*di namesto mene, tako da jaz ne izpadem kolerik :D )

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 jun 2007, 20:40 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Evo se jst ... koncno.
Morem rect da imas svoj stil ... zelo razpoznavem.
To ti stejem kot en velik +
Kar se fotk tice mi jih je dosti pretirano obdelanih, jih je pa tudi dosti res odlicnih. Your own personal jezus mi je pa na vrhu vseh.
Drugace so se mi se zelo dopadle te iz italije po letaliscu in zelezniski postaji, pa kaki monumenti od znotraj, ko grejo skozi tvojo obdelavo ratajo res privlacni.
za nasvet pa ... kot je meni nekdo ze rekel podobno - zdaj ti manjka sam se delat fotke ki imajo hude zgodbe same v sebi (da slika sama govori brez dodatnih razlag) in si zmagal

LP

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 07:35 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah

še moj lonček;
avtor je vsekakor naredil svoj prepoznavni stil-ali pa obratno :)
kar je prima v današnji poplavi in številčnosti fotografof,
nekomu je njegov stil blizu ali pa nasprotno-tako da vsekakor
z svojimi deli vzbuja reakcije-takšne ali drugačne
osebno so mi nekatera posamezna dela vrhunska, so pa med njimi tudi takšna ki nikakor ne potegnejo-predvsem me navajajo na pomisel sicer pretirane samosvoje računalniške obdelave
lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 12:04 
hvala, juze, wini in mit. mju, na tvoj ekspoze pa še čakam. :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 12:13 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
no mju maš čas do nedelje. Potem bo drugi na vrsti. :wink:

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 14:43 
Odsoten
žigolo
Uporabniški avatar

Kraj: Rusty
(wnbe kritik)

Empirik, tvoja fotografija je posebna.

(slišalo kot anti-canonizem, ampak ni, prisežem) Kot ljubitelj oranžno/rdečih (toplih) odtenkov, si meni, ki obožujem modro/zeleno (hladno) šel pred časom že tako na živce, da sem počasi tvojo fotografijo vzljubil. Fotografsko znanje zavidljivo, kar s svojimi fotografijami suvereno potrjuješ. Igranje z zaslonkami in časom obvladaš, to je več kot očitno in malo je takih, ki bi se v tem v galeriji kosali s teboj.
To je tvoje najmočnejše področje.

Prav tako svoj način obdelave obvladaš in mislim, da že prekleto dobro veš, kaj bi rad naredil iz svoje fotografije, ti efekti ti do potankosti uspevajo.

Motivi. Na vsaki fotografiji imaš prehod iz teme v neko močno svetlobo ... ?? Veš, dandanes je to ven iz mode, namreč vsi smo črnogledi, vsi bomo pocrkali zaradi CO2, hudobnega ledenika, velike hobotnice in nevem česa še. Poizkusi kdaj narediti kakšno fotografijo iz hude svetlobe v hudo temo, bo tako presenečenje, ki te bo pokopalo ali pa dvignilo v višave.

Vrhunec predstavlja tist Jesus, meni je pa najljubši en karateist ob sončnem zahodu.

Vsekakor imaš za moje pojme poleg Jurkota in Južeta najmočnejši stil v galeriji, če je to dobro ali slabo, presodi sam.

Priden si, pa še nik maš lušten.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 15:01 
Odsoten
Galery Editor

Kraj: Podlehnik
Še sam ne bi znal bolje napisat!!!

Mju =D= :hail: :thumbup: :daumen: :super: :workship: :respect:

zdej pa u kot!
[pele-olki]

Sem vedel da se bom danes naučil pravilno pisat "ne bi"! hahah

Zadnjič spremenil olkient, dne 22 jun 2007, 15:09, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 15:07 
Odsoten
Vreden zaupanja
Uporabniški avatar

Kraj: Republic of Passivia-Aggressivia
olkient je napisal/-a:
Še sam nebi (al piše skup se ali ne, pojma nimam!!! hehehe) znal bolje napisat!!!

Kot si že rekel, pojma nimaš :lol:
Pomisli, kako bi izpadla beseda nejem (OK, zate in zame tuj koncept) ali nepijem (še bolj tuj koncept) itd. :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 jun 2007, 15:11 
mju, res hvala za tole. ganil si me do solz. :)

p.s. tudi sam sem nikonaš a z mokrimi sanjami o 5D. :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 09:39 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Empirik si je izbral drugačen pristop k fotografiji. Je samosvoj in izraža njegova razmišljanja. Drži se svojega trenutnega pristopa in le redko izkoči iz serije ter načina obdelave. Mislim, da je to tudi prav. Vsak fotograf bi se moral držati nekaj časa določene teme in se tako v njen tehnično izpiliti ter izrazno izoblikovati. Kot vedno pa je po določenem času vse skupaj že preveč monotono, če se avtor predolgo zadržuje v enakem izražanju. Ponavadi avtor na koncu svojega opusa naredi razstavo in pregled svojega dela in obenem že razmišlja kako naprej. To še toliko bolj velja za Empirika, ki je bil eden redkih v Galeriji z tako izrazitim in prepoznavnim pristopom.
Razstava njegovih del pa bo prikazana v Galeriji v temi Portfolio. Mislim, da si avtor to tudi zasluži in da bo še naprej mogoče že kmalu v drugi tematike tako prodoren in uspešen.

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2007, 12:49 
Matjaž, hvala tudi tebi. Glede razstave in neodstopanja od tematike imaš prav; celo zadnje leto je minilo z mislijo, pripravami in delu na le-tej. Manjkale so mi še zadnje finese, ki pa sem jih odšel prejšnji vikend še uloviti v Firence. Vem, da ste se me že naveličali, zato vam bom zatežil le še z dvema ali tremi potem pa bo s trpljenjem res konec. J.biga, življenje niso samo lizike. :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 okt 2007, 09:05 
Odsoten
napreduje v forumu

No, empič, že vse so ti napisali, zato ti res nimam več kaj težit tle :D Tudi tebi bi lahko napisal, da imaš dobro videnje za motive ob tvoji razpoznavni obdelavi od katere enostavno ne odstopaš. Na deset kilometrov vem, da je izdelek tvoj in to pomeni veliko. Normalno, niso mi vsa tvoja dela po godu, ampak veliko mi jih je pa zelo zelo dobrih :wink:

Veliko kreativnega dela še naprej ti želim, pa ne zameri, če si kdaj skočimo v lase, za boljše in plodnejše odnose mora tudi to bit :wink: Kak dolgčas bi bil, če bi se vsi v vsem strinjali, nobene komunikacije, en sam dolgčas.... :wink:

Robert

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 43 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: