* *
Danes je 14 okt 2019, 22:05

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Slika na cd
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 14:11 
Odsoten
Borec za FILM
Uporabniški avatar

Kraj: Deutchland
Ps:jaz bom v celi forum napiso edn bo vedo :lol:

Mene zanima kak se to dela da se na cd da slika kot nalepka al kak se to more dat tiskat al kak al se sprinta gor al kak se to dela...........pa kaj morjo bit ti cd-ji blank al kak so lahko tud popisani???????

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Slika na cd
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 14:39 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet
Uporabniški avatar

Kraj: Medvode / Slovenija
Slowenien je napisal/-a:
Ps:jaz bom v celi forum napiso edn bo vedo :lol:

Mene zanima kak se to dela da se na cd da slika kot nalepka al kak se to more dat tiskat al kak al se sprinta gor al kak se to dela...........pa kaj morjo bit ti cd-ji blank al kak so lahko tud popisani???????

Je vec nacinov...

- En je ta, da kupis nalepke za na CDje in jih sprintas in potem prilimas na CD (ponavadi je zraven nalepk se en tak plasticen pripomocek za centriranje nalepke)... Nalepko lahko nalimas na prazen CD ali na ze posnet CD...

Slika Slika

- Drugi je ta, da kupis "printable CDje ali DVDje" in s posebnim tiskalnikom natisnes direkt na CD (prazen ali ze posnet)

Slika Slika Slika

- tretji je, da das to delat tiskarju... tega pa se nisem nikoli pocel in zato nevem, kako gre cel postopek... samo to pride v postev pri velikih serijah...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 14:48 
Odsoten
Borec za FILM
Uporabniški avatar

aha hvala to me je zanimalo.........tiste velike serije odpadejo tiste nalepke bi ble super al pa tisti printable cdji samo kje to dobit................bom probal za zacetek kr z nalepkami...................kje pa to pol oz.v kakem programu to se dela al dobis tam poleg nalepk tudi program :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 15:18 
Odsoten
Borec za FILM
Uporabniški avatar

nekaj sem zdaj gledal pa pravijo tam na natisni.com da nardijo 30 barvnih nalepk za 2 jurja tak da jaz ne vem ce se splaca to sam delat kr barva za printer je draga kot zafran plus tega te nalepke kolkor sem videl tud niso poceni pa z mojim neznanjem povrh pride vse skupaj se drazje kot pa v resnici je hehehe

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 16:15 
Odsoten
Uporabniški avatar

Slowenien je napisal/-a:
aha hvala to me je zanimalo.........tiste velike serije odpadejo tiste nalepke bi ble super al pa tisti printable cdji samo kje to dobit................bom probal za zacetek kr z nalepkami...................kje pa to pol oz.v kakem programu to se dela al dobis tam poleg nalepk tudi program :wink:

Kupis lahko tudi program... jaz sem si naredil template v Corelu in gre na tak nacin...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 16:21 
Odsoten
Uporabniški avatar

Slowenien je napisal/-a:
nekaj sem zdaj gledal pa pravijo tam na natisni.com da nardijo 30 barvnih nalepk za 2 jurja tak da jaz ne vem ce se splaca to sam delat kr barva za printer je draga kot zafran plus tega te nalepke kolkor sem videl tud niso poceni pa z mojim neznanjem povrh pride vse skupaj se drazje kot pa v resnici je hehehe

Na tej strani je res taka cena brez DDVja... (z DDV je za 30 nalepk cena 2.388 SIT)...

Drugace pa so samo nalepke nekekao takole:
20 listov s po dvem analepkama so okoli jurja.... crnila pa tudi ne porabis toliko... :D Edino program je potem se problem, ce ne obvladas sam... :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 16:47 
Odsoten
Borec za FILM
Uporabniški avatar

z ddv tam pise 2388 no ja ,kje pa se dobijo teh 20 listov z 2 nalepkama na vsakem za jurja........jaz bom vsekakor probal to sam nardit mam zaj ta EZ Label Xpress ki je free za uporabo cisto dovol kar jaz nucam samo mi ni jasno kak al printer sam spozna kak so nalepke na papirju al moras to dolocit al kak to gre pol :?:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 19:35 
Odsoten

Zgoraj poglej sliko z dvema krogoma. Sprintaš cel A4 (vse je nalepka), na CD pa pride samo kar je v krogu. :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 20:22 
Odsoten
Uporabniški avatar

Slowenien je napisal/-a:
z ddv tam pise 2388 no ja ,kje pa se dobijo teh 20 listov z 2 nalepkama na vsakem za jurja........jaz bom vsekakor probal to sam nardit mam zaj ta EZ Label Xpress ki je free za uporabo cisto dovol kar jaz nucam samo mi ni jasno kak al printer sam spozna kak so nalepke na papirju al moras to dolocit al kak to gre pol :?:

http://www.svet-crnil.com/artikel.asp?id=353

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 20:49 
Odsoten
Borec za FILM
Uporabniški avatar

na svetu crnil sem jaz kupil ze 2x pa se barva vedno maze pa tece pa sem probal ze vse varjante z razlicnimi kartusami pa vedno isto..........jaz sem se odlocil da probam za hec sam doma pa rlistov ostalo pa dam k tistim natisni.com al zapeci.com al kak se jim ze rece.........nimam niti neke naklade opasne tak da........

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 okt 2005, 23:10 
Odsoten
astrofizik
Uporabniški avatar

Kraj: pri Kopru, med kakiji
v comtronu sem kupil 100 printable cdjev za okoli 4 jurje.
tako da je strosek samo barva. ce imas za dat samo kaksen logotip ni panike, za sliko cez celo pa je za malo preracunat

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 okt 2005, 07:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Remi je napisal/-a:
v comtronu sem kupil 100 printable cdjev za okoli 4 jurje.
tako da je strosek samo barva. ce imas za dat samo kaksen logotip ni panike, za sliko cez celo pa je za malo preracunat

To je res... ampak moras imeti se printer, ki zna printat na CDje... :roll:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 okt 2005, 08:23 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah

pred leti sem dobil en cd lokalnih muzikantov, ki je imel gor nalepko!Sicer je šlo za muziko in ne za slike.
Sem ga enkrat spustil skozi na rotelu rcd965bxle in imel 250 mark stroškov, ker mi je zje..lo komplet mehanizem! :cry:
Po moje je bolje tiskati!
lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 okt 2005, 10:04 
Odsoten
Borec za FILM
Uporabniški avatar

Citiram:
To je res... ampak moras imeti se printer, ki zna printat na CDje...

Saj to je ravno tezava...........zdaj ce bi si jih delal vsak tedn ali mesec po recimo 100kom pol bi se ze vrjetno splacalo tak printer vzet............zdaj pa ce jih 50 dam nardit pa jih imam 1leto se mi ne splaca to sam pacat..........vsaj tak se mi zdi :wink:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 okt 2005, 10:18 
Odsoten
astrofizik
Uporabniški avatar

Kraj: pri Kopru, med kakiji
moja pixma za 30 jurjev prav lepo printa tudi na cdje.

ro-bi, ma jaz sem vedel da si ti car :)
rcd 965 BX LE imajo samo najvecji carji :)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: