* *
Danes je 14 okt 2019, 22:20

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Kvazi zavarovalniški agenti
OdgovorObjavljeno: 08 okt 2015, 18:25 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Prejel sem klic, kjer se je klicatelj na hitro predstavil in takoj začel razlagati, da bi se rad oglasil pri meni, da pregledava moje zavarovalne police in da jih bova "uskladila" tako, da bom po poteku le teh dobil maksimalen znesek, ker da so se sedaj sklenjene sestavljene tako, da bom kvečjemu na škodi. Ko sem ga vprašal, za katero zavarovalnico dela, je odgovoril, da za nobeno. Na vprašanje, kje je dobil mojo telefonsko številko in naslov, pa, da v telefonskem imeniku, a moje številke tam ni. Njegov pristop je bil tak, kot da se poznava že kdo ve koliko časa.
Ima še kdo podobne izkušnje?

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Kvazi zavarovalniški agenti
OdgovorObjavljeno: 09 okt 2015, 08:12 
Odsoten
vstopil v forum

robert purkart je napisal/-a:
... Njegov pristop je bil tak, kot da se poznava že kdo ve koliko časa. Ima še kdo podobne izkušnje?

To opažam pri komunikaciji z vsemi poslovnimi partnerji. Tudi če nekam prvič kličem ali pa pišem prvi mail so že kar takoj z mano vsi na ti, saj smo ovce skupaj pasli, a ne?

Zadnjič sem klical v neko podjetje in se mi je baba na drugi strani oglasila: "helow" ... nobenga imena priimka ali vsaj imena podjetja... katastrofa... :(

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 okt 2015, 12:49 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

To so neodvisni brokerji, ki dobivajo od nekoga na zavarovalnici info o strankah. Že doživel. Zavarovalnica ima tvoje police in nič ne rabi k tebi hodit da jih pregleda. Drugače pa taki živijo od provizij zavarovalnic. Tebe nič ne stanejo. Ni slabo da ti nekdo pregleda police. Samo ne tak telefonski nategun.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 okt 2015, 07:47 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet
Uporabniški avatar

Kraj: Gorenjska
Iz lastne izkušnje vem, da njih ne zanimajo obstoječe police, pač pa zgolj prodaja novih produktov. En tak se je oglasil pri meni, ker v nekem trenutku res nisem vedel, kaj vse imam zavarovano in kje lahko dobim še kak popust, pa sem njegovo samopovabilo velikodušno sprejel. Mene so klicali iz zavarovalnice, poslali so mi pa nekega zastopnika, ki pojma ni imel, kaj sem se jaz z zavarovalnico menil. Priznal je, da zgolj prodaja neko lepo zapakirano meglo. Po nekaj strogo matematičnih vprašanjih se je zaštrikal in izkazalo se je, da res prodaja popoln nateg. S prijaznim opozorilom, naj me nikoli več nihče ne kliče s te zavarovalnice, kajti številke bom takoj javno razkril, me v zadnjih osmih letih res ni več nihče poklical :)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: