* *
Danes je 14 okt 2019, 21:18

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: TUC
OdgovorObjavljeno: 30 jan 2015, 17:50 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

TUC: sveži piškoti. Resno, tako jih oglašujejo. In to mi vrinejo med oddajo: 'Cosmos: A Spacetime Odyssey' na Discoveriju.

Sem šel iskat kaj pravijo na spletu in na srečo našel tale link: http://www.rtvslo.si/pda/?&c_mod=pda&op=blog&func=entry&id=54449&public=pub

Citiram:
Citiram:
Rada jem stvari, ki so kvalitetnega izvora, čim manj predelane in - zdrave. In tako hrano imam tudi zelo rada, ne boste verjeli. V moji shrambi je korenje, ržen kruh in olivno olje.
In potem pride na obisk moj sosed in prinese preklet muffin, flašo vina in tuc piškote.

Mislim ...
O.k., vino je bilo kvalitetno in dobro in ni ga bilo veliko, bilo pa je popolnoma nepotrebno. In ja... ok, priznam, čisto mogoče je, da bi si tudi sama kdaj privoščila muffin. Zato se sprijaznjujem in puščam ti dve stvari ob
strani.
Torej
..........muffin
.......... vino
Ampak prekleti tuc piškoti. Tuc piškoti! Tuc piškoti, hrana, ki jo preziram, hrana, ki se je izogibam. Resno, rajši bi si šla tetovirat opico na joško (mogoce jezevca) kot da jih kupim v trgovini!
Saj veste, kako izgledajo ti piškoti - ploščica svetlo rjave barve, ki se sveti od maščobe, s katero je prepojena, in ima čudovit industrijski okus, ki ga pridelajo iz najkakovostnejših in najzaneslivejših emulgatorjev, bogve česa, soje ali sladkorja, ki ga ne čutiš in ... kaj jaz vem. Kakšne koruze zihr. Z okusom po papriki, v končni fazi. Mislim ... Ali pa če bi šla z žlico nad ocvirke - in če sem iskrena, bi to stokrat rajši naredila! Kajti tu bi vsaj videla in vedela, iz česa je hrana sestavljena (in gotovo je dodanih manj aditivov).

Na vrh

Naslov prispevka: Re: TUC
OdgovorObjavljeno: 30 jan 2015, 22:23 
Odsoten
vstopil v forum

Težek life!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov