* *
Danes je 14 okt 2019, 21:15

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Morje...
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 13:17 
Odsoten
Pristopni član

Katera je najbližja destinacija za počitnice na Hrvaškem? Če potujem iz Ljubljane? Nameravam iti na morje, ampak imam majhne otroke mož in jaz, pa ne bi hoteli iti na nekatero dolgo destinacijo, kjer je potrebno veliko časa se voziti v avtu…Kam vi ponavadi greste na morje, če greste na Hrvaško? In kaj je boljše hotel ali nekakršni apartmaji Hrvaška glede nastanitve? Jaz bi raje apartmaje, kako zaradi cene, tudi zaradi otrok, jaz jim moram pripravljati hrano, v hotelu pa jim to ne morem...

Zadnjič spremenil jorgarito, dne 23 okt 2012, 15:50, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Morje...
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 13:32 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

jorgarito je napisal/-a:
Katera je najbližja destinacija za počitnice na Hrvaškem? Če potujem iz Ljubljane? Nameravam iti na morje, ampak imam majhne otroke mož in jaz, pa ne bi hoteli iti na nekatero dolgo destinacijo, kjer je potrebno veliko časa se voziti v avtu…Kam vi ponavadi greste na morje, če greste na Hrvaško? In kaj je boljše hotel ali nekakršni apartmaji glede nastanitve? Jaz bi raje apartmaje, kako zaradi cene, tudi zaradi otrok, jaz jim moram pripravljati hrano, v hotelu pa jim to ne morem...

Če sem lahko malo Firbca: kam si pa do sedaj hodila na počitnice?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 13:53 
Odsoten
Vreden zaupanja
Uporabniški avatar

Kraj: Republic of Passivia-Aggressivia
Kretenoid je napisal/-a:
jorgarito je napisal/-a:
Katera je najbližja destinacija za počitnice na Hrvaškem? Če potujem iz Ljubljane? Nameravam iti na morje, ampak imam majhne otroke mož in jaz, pa ne bi hoteli iti na nekatero dolgo destinacijo, kjer je potrebno veliko časa se voziti v avtu…Kam vi ponavadi greste na morje, če greste na Hrvaško? In kaj je boljše hotel ali nekakršni apartmaji glede nastanitve? Jaz bi raje apartmaje, kako zaradi cene, tudi zaradi otrok, jaz jim moram pripravljati hrano, v hotelu pa jim to ne morem...

Če sem lahko malo Firbca: kam si pa do sedaj hodila na počitnice?

Glede na to, da je to zelo dobro naučena slovenščina, ki pa jo očitno piše tujec, bi ugibal, da kam drugam :lol:

Drugače pa specifičnih predlogov nimam, ampak če ne greš ravno v najhujši gužvi, si iz Ljubljane praktično kjerkoli v Istri v dveh urah.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 14:11 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Najbolj pravemu morju (Dalmacija) podobno in ni predaleč je južni rt Istre - Medulinski zaliv. Drugače pa stopi do prve turistične agencije. Tam ti bodo bolj strokovno svetovali :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 14:16 
Odsoten
Uporabniški avatar

Firbec je napisal/-a:
Najbolj pravemu morju (Dalmacija) podobno in ni predaleč je južni rt Istre - Medulinski zaliv. Drugače pa stopi do prve turistične agencije. Tam ti bodo bolj strokovno svetovali :wink:

medulin pa je res sama kanalizacija ... smrdi in umazano morje (3x sem bil tam in 3x je bla katastrofa)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 14:43 
Odsoten
Uporabniški avatar

wini je napisal/-a:
Firbec je napisal/-a:

medulin pa je res sama kanalizacija ... smrdi in umazano morje (3x sem bil tam in 3x je bla katastrofa)

Otočki - čolnički - Kažela :wink: Sicer pa mene v Istro itak ne spraviš.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 14:58 
Odsoten
vstopil v forum

wini je napisal/-a:
Firbec je napisal/-a:

očitno ti je kr ugajal vse skup če si 3x tišal dol?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 15:55 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Pravkar iz ozkega dela istre. Kjer je vas, mestece je gužva in plaže tikitiki z gužvo, že sedaj konec junija. Z malim čolnom in v kakšen zaliv otoka, ali obale še gre. Drugače pa je s prostorom sitra res sitna. Seveda odvisno od človeka. Če ti ni odveč malo hoje, cel dan biti na plaži, pa hladilna skrinja v roki in brisače v družbi drugih še nekako gre. Z malimi otroki pa najbrž ne razmišljaš za cel dan nekam na vroče kamne. Ceneje in bolj udobno ti bo v tujino, kjer so dobri hotelski kompleksi, dobri bazeni kjer so otroci vedno pred tabo in še cene znajo biti bolj zmerne.

Zadnji hrvaški hit, je prodati ti pol litra vode iz pipe za 10 kun.

Matjaž

P.S.
Sam sem že prišel do tega, da so skale na hrvaškem samo za nekaj dni. Ostalo pa raje raziskovalni foto dopust.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 17:54 
Odsoten
Predsednik FK e-foto
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Nikoli nisem razumel zakaj tisoče Slovencev hodi na počitnice zgolj na HR :dontknow:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 20:06 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

Kraj: Culukafrija
Hvala bogu da hodijo, kdo pa bi jih rad srečeval po vsej evropi?
lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 jun 2012, 11:15 
Odsoten
Vreden zaupanja
Uporabniški avatar

Kraj: Republic of Passivia-Aggressivia
MarkoPolo je napisal/-a:
Nikoli nisem razumel zakaj tisoče Slovencev hodi na počitnice zgolj na HR :dontknow:

Saj ni tako slabo, samo angleško ali nemško moraš govoriti, pa si takoj vreden več in (začuda) plačaš manj :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 jun 2012, 12:09 
Odsoten
vstopil v forum

He, he, malo težje je govorit angleško ali nemško ko imaš zraven majhne otroke, ki ti takoj spremenijo jezik in si tak ko ni treba. :D :D :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 jun 2012, 12:14 
Odsoten
Vreden zaupanja

Kraj: Že kje/Morska decva
"Ibi, komm zu Pappa. Ibi, komm zu Pappa zofort!!! Ibi, jetzt!! Ibro, jebote pas mater, dolazi odmah ovamo ili nema Nintenda do kraja letovanja!!!"

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 jun 2012, 14:58 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Kraj: MOJSTRANA
svi su oni naši... :twisted:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 jun 2012, 21:38 
Odsoten

MarkoPolo je napisal/-a:

ker je domače, dokaj poceni in blizu, vsaj tako je bilo donedavnega....

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: