* *
Danes je 05 apr 2020, 00:44

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: zapuščeni vagoni...
OdgovorObjavljeno: 08 jul 2014, 22:01 
Odsoten
vstopil v forum

Pozdravljeni,

pozna kdo kakšno lokacijo, kjer so zapuščeni vagoni/vlaki ipd železniške zadeve. Če je varjanta da je to kje v okolici Ljubljane.

rabu bi to nedeljo če bo vreme. Lahko je tudi zaprto območje, samo da se da priti zraven in da ni narobe če ženska obeša po vagonih ;)

Na vrh

Naslov prispevka: Re: zapuščeni vagoni...
OdgovorObjavljeno: 09 jul 2014, 02:39 
Odsoten
vstopil v forum

Jaz sem jih slikal zadaj za pivovarno Union, mislim, da se bližnji ulici reče "Polakova", če boš iskal po zemljevidu. Stare opečnate stavbe, razsute šipe, stari vagoni in lokomotive... Sicer 1 leto stari podatki, ampak dvomim, da so ful spreminjali :) Sicer je med ulico in tiri ograja, tako da jaz sem šel kar iz smeri glavne postaje ob tirih gor; malce razišči, gotovo obstaja tudi prijaznejši dostop tam nekje blizu pivovarne (ali z druge strani s Parmove perhaps).

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 jul 2014, 11:25 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Tam je muzej, fotografira se lahko, ostalo pa povprašaj kaj se sme, odvisno kaj imaš v mislih: http://www.slo-zeleznice.si/sl/podjetje/onas/zelezniskimuzej
Na zapuščenih lokacijah pa previdno, v kolikor ni nevarnosti zaradi prometa, je pa odkar narkomanom dajejo zastonj igle, teh povsod polno.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 avg 2014, 19:41 
Odsoten
Pristopni član

Verjetno si že fotografiral bo pa za naslednjič. Želežniška postaja Vižmarje. Mir, tišina in nikjer žive duše. Idealno za fotografiranje in ne boš razočaran. So pa ta trenutek postavljeni klasični tovorni vagoni ter vagoni za prevoz avtomobilov. Pred časom pa so bili postavljeni "oguljeni" vagoni za tekočine že sami po sebi zelo zanimivi za fotografiranje. Za bližnjico pa me lahko kontaktiraš, da ne boš hodil čez postajo in tire.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 4 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: