* *
Danes je 19 sep 2019, 16:13

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Novi fotografi se predstavijo
OdgovorObjavljeno: 09 jan 2015, 21:52 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Opažam polno novih nick-ov v galeriji. Recimo: hansi, Jocker, fichte, Mikki, fiti...
Morda bi se kdo rad bolje predstavil, pa galerija pravzaprav ne ponuja te možnosti. Pa tudi ni potrebno da je popolnoma "ta frišn".
No ja, malo pa sem tudi firbčen.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Novi fotografi se predstavijo
OdgovorObjavljeno: 23 jan 2015, 23:30 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Pa mj1: http://www.e-fotografija.com/galerija/g ... er_id=3678

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jan 2015, 18:07 
Odsoten
vstopil v forum

Tale mj1 je podal cisto realne komentarje, sem bral ze zjutraj ko je podal se en komentar potem nekemu reisdendlerju al kaj je o ritoliznistvu oz. o tem da si en drugemu pisejo in talajo lepe komentarje in ocene, ko pa nekdo malo drugace, mu gre pa ta isti boldani komentirati negativno par let staro fotko, ta komentar je cudezno zginil. Kolikor sem zjutraj videl je enako naredil ta reisdendler.

Iz istega razloga sem jaz ze dolgo nazaj nehal komentirati in objavlati. Nic koristnega. So kar neke skupinice grupirane ki en drugega zasipajo z lepimi komentarji in ocenami, noben si ne upa povedati kaj vec, ker se boji potem sam slabe ocene. Takole se mi zdi za lažno filanje ega.

In takih je precej novih odebeljenih. Kvaliteta galerije pada, prav tako stevilo objavljenih fotk ravno zaradi tega.

Pa smešno izkrivljena podoba o tem kaj je dobra fotka in dober fotograf, tukaj se iščejo predvsem površinsko lepe. Poglejte si npr. fOtografa Magnuma - Martin Parr.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jan 2015, 22:27 
Odsoten
Pristopni član

rokselan je napisal/-a:
Tale mj1 je podal cisto realne komentarje, sem bral ze zjutraj ko je podal se en komentar potem nekemu reisdendlerju al kaj je o ritoliznistvu oz. o tem da si en drugemu pisejo in talajo lepe komentarje in ocene, ko pa nekdo malo drugace, mu gre pa ta isti boldani komentirati negativno par let staro fotko, ta komentar je cudezno zginil. Kolikor sem zjutraj videl je enako naredil ta reisdendler.

Iz istega razloga sem jaz ze dolgo nazaj nehal komentirati in objavlati. Nic koristnega. So kar neke skupinice grupirane ki en drugega zasipajo z lepimi komentarji in ocenami, noben si ne upa povedati kaj vec, ker se boji potem sam slabe ocene. Takole se mi zdi za lažno filanje ega.

In takih je precej novih odebeljenih. Kvaliteta galerije pada, prav tako stevilo objavljenih fotk ravno zaradi tega.

Pa smešno izkrivljena podoba o tem kaj je dobra fotka in dober fotograf, tukaj se iščejo predvsem površinsko lepe. Poglejte si npr. fOtografa Magnuma - Martin Parr.

Sam še nisem opazil nekih skupin, je pa res, da so nekaterim fotografije določenih avtorjev bolj blizu po vsebini ali izvedbi. Pri ocenjevanju pa imaš opcijo, da to preprečiš, če te tako zelo moti! Nagajanje z ocenami in "povračilni ukrepi" pa samo kažejo domet avtorja!

Vsem skupaj obilo optimizma in s polnimi jadri naprej!

Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 feb 2015, 07:29 
Odsoten
Pristopni član

Pa vendarle, pravo družinsko sodelovanje avtorjev reisenadler in algiča... komično!

Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 feb 2015, 07:39 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Kraj: Speči za kompom
Saj reisenadler je pravi strup tudi v sosednji foto galeriji (foto arena). [-X [-X #-o :roll:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 6 prispevkov ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: