* *
Danes je 02 dec 2020, 20:34

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 76 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Odebeljeni
OdgovorObjavljeno: 17 feb 2014, 21:05 
Odsoten
vstopil v forum

e-500 je napisal/-a:
Vetra že dolgo ni več.... zdaj je vse v "rikvercu"

Kar je res je res, pa če diši po travi al' pa ne.

Vse skupaj (tadebeli) se mi zdi bolj ali manj neposrečen poskus, kako zaustaviti voz, ki počasi drsi po hribu navzdol. Mogoče zna bit celo uspešen na dolgi rok. No ja, se vsaj poizkuša nekaj naredit.

Nakladanje o zaprtih skupinah, poglavarjih in egotripih je en kup neumnosti, ki temelji na lastnem egotripu blebetanja. Jasno je, da se pojavijo skupine tako kot se v realnem življenju spoprijateljiš z določenimi ljudmi, ki so ti blizu. Sam sicer ne vem, če sem v kakšni skupini, vsekakor mi je pa fotografsko izražanje določenih ljudi blizu, njihove fotografije z veseljem komentiram in tudi povem, če mi katera ni blizu in včasih tudi zakaj :-).

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 feb 2014, 01:42 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

antonz je napisal/-a:
Nakladanje o zaprtih skupinah, poglavarjih in egotripih je en kup neumnosti, ki temelji na lastnem egotripu blebetanja.

=D=

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 feb 2014, 10:21 
Odsoten
Pristopni član

Neki bo na tem. :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 feb 2014, 12:28 
Odsoten
vstopil v forum

Zame samo še en rahlo naduvan egotrip ... Reisenadler ...

http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_bigpic.php?id=154695

Takšni komentarji so res v čast tvojemu orlovskemu očesu ... hehe

Sicer pa si že v preteklosti s svojimi neumesnimi komentarji/ocenami (kasneje si jih zbrisal) nekaterih avtorjev (hutinski) že dokazal svoj domet v fotografiji in
svoje kriterije, saj ne stojiš niti za lastnimi komentarji.

Malce naduvan, verjetno nekje na gornji meji povprečnega amaterskega fotografa(to je pohvala) vsekakor nisi več vreden moje pozornosti. Čestitam, uvrstil
si se med trojico ljudi na e-fotogtrafiji, s katerimi ne bi šel nikoli na pivo ...

In kar je najhujše, kar nekaj nakladaš velikokrat brez prave osnove, komentiraš upravičene komentarje(podlago zanje lahko najdeš v osnovah fotografije in kompozicije), lepiš linke od mojih fotografij zraven(smetenje) svojih komentarjev drugih avtorjev in primerjaš hruške in paradižnik (statičen portret z digitalnim šumom mi pač ni bil všeč) in se nikakor ne more primerjat z dinamično obdelavo pri kateri mi je bil najbolj uporaben komentar Mateja, ki je izpostavil kontrast med ozadjem in splošnim vzdušjem na fotki.

Tole nalepim še v forum te dam na pogojni ignore in prosim, da ne komentiraš več mojih fotografij in komentarjev, za to imaš forum ...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 feb 2014, 17:36 
Odsoten
Uporabniški avatar

In pol se čudijo da je pomanjkanje komentarjev ... Kaj se neki tja v tri dni kregate, fotkat in objavljat. Pika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 feb 2014, 12:16 
Odsoten
Pristopni član

Se popolnoma strinjam z Winijem. Dajmo to energijo izkoristit za fotografijo. Kaj se pa tiče kdo je odebeljen je pa res vseeno. Cenim komentar na koncu od človeka ne pa od odebeljenega teksta.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 feb 2014, 13:48 
Odsoten
vstopil v forum

Tudi jaz cenim dober komentar, sprejemam tudi to, da vse fotke niso vsem všeč (sploh obdelave), ampak "pokroviteljske" dodatke v stilu "Se bo treba mal bolj potrudit" si pa lahko vsak komentator zatlači nekam, pa če ne dobim nobenega komentarja več.

jasno ...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 feb 2014, 15:00 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Nekateri so odebeljeni, nekateri obremenjeni, nekateri pa oboje :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 feb 2014, 16:35 
Odsoten
Pristopni član

dahlila je napisal/-a:
Zivjo!

Zanima me, s cim so si doloceni uporabniki v zadnjem casu zasluzili, da lahko odebeljeno komentirajo. Nekateri so clani galerije sele par mesecev, z malo komentarji in zgolj povprecnimi objavami svojih fotografij. Medtem pa dolgoletni clani, ki konstantno konstruktivno komentirajo, ostajajo navadni...

Hvala za odgovor.

Tudi jaz sem se na moje veliko začudenje znašel med tadebelimi. Pač najbrž odločitev Matjaža, čeprav si tega s svojimi fotografijami, komentarji in stažem v galeriji ne zaslužim. Odebeljenost ne prinaša samo "moči" da nekomu daš tri točke, ampak moraš biti tudi zelo kritičen do svojih fotografij, ki jih objavljaš. Pa tudi v komentarjih ne moreš kvasiti kar tam v tri dni. Svojo odebeljenost rade volje vrnem, če koga to moti. Ne bi rad da doživim podoben komentar, kot ga je prejel eden izmed novodebelih, da njegova objavljena fotka ni vredna njegove odebeljenosti. Sicer pa se popolnoma strinjam s tem, da teža komentarja ni odvisna od debeline črk, ampak od vsebine. Lep pozdrav vsem, predvsem dobro luč in strpnost, Vinko

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 feb 2014, 08:01 
Odsoten
Pristopni član

dahlila je napisal/-a:
Zivjo!

Zanima me, s cim so si doloceni uporabniki v zadnjem casu zasluzili, da lahko odebeljeno komentirajo. Nekateri so clani galerije sele par mesecev, z malo komentarji in zgolj povprecnimi objavami svojih fotografij. Medtem pa dolgoletni clani, ki konstantno konstruktivno komentirajo, ostajajo navadni...

Hvala za odgovor.

Stvar ni v stažu kakor tudi komentiranju

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 feb 2014, 10:41 
Odsoten
Pristopni član

Kaj lastnik tega portala pa ne bo nič spregovoril?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 feb 2014, 11:10 
Odsoten
Pristopni član

He he... verjetno ne.
Zakaj bi se pa zapletal.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 feb 2014, 13:00 
Odsoten
Uporabniški avatar

Mogoče je na baliju trenutno, pa nima časa sledit na forumu :lol:
tudi jst nebi :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 feb 2014, 17:56 
Odsoten
Uporabniški avatar

Matjaž tole bere na Sri Lanki in se bo od sekiranja čist zapil :lol: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=780018298694110&set=a.100952223267391.1907.100000578409623&type=1&theater

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 feb 2014, 17:57 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
dahlila je napisal/-a:
Zivjo!

Hvala za odgovor.

Komentar v smislu oh ah ni odebljen. Niti ne dolgoletni sodelujoči na galeriji. Eni "ta pravi" lepo povedo da ne bi želeli biti ko jih odebelim. In niso, pa čeprav imajo odlične fotografije. To ni merilo, merilo meni je komentiranje.
Mene zanima samo to, da so komentarji konstruktivni, da ni samo v ameriškem smislu exelent in da debeli dokaj redno komentira, kar je zanimivo novega. In debeli da 3 točke. Če komu ni všeč, nič ne de. Če komu je, tak al tak ne pove. Fotografija ni tekmovanje, ampak hobi in bistvo je, da se vsem, tudi začetnikom da vzpodbudo. Kaj je umetnost pa ? Umetnost je, ne pregovarjati se, ampak galerijo sprejiti tako kot je in predvsem sodelovati. S sodelovanjem, komentiranjem se dodaja več. Z iskanjem enega ali drugega pa se samo vleče dol. Vedno pa sem pisal in pišem. Dajte predloge!

Matjaž

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 76 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: