* *
Danes je 02 jun 2020, 08:16

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 76 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Odebeljeni
OdgovorObjavljeno: 10 feb 2014, 14:55 
Odsoten
Pristopni član

Zivjo!

Zanima me, s cim so si doloceni uporabniki v zadnjem casu zasluzili, da lahko odebeljeno komentirajo. Nekateri so clani galerije sele par mesecev, z malo komentarji in zgolj povprecnimi objavami svojih fotografij. Medtem pa dolgoletni clani, ki konstantno konstruktivno komentirajo, ostajajo navadni...

Hvala za odgovor.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Odebeljeni
OdgovorObjavljeno: 10 feb 2014, 15:06 
Odsoten
Pristopni član

Mogoče se je pa šefu kaj "prikradlo" v kodni zapis galerije?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 feb 2014, 09:37 
Odsoten
Pristopni član

A to je to, jaz sem se pa spraševal, zakaj sem postal darkerski. 8) Se opravičujem vsem, ki jih to moti, in javljam, da se me gladko lahko vrne nazaj v prenatalno dobo, če je to komu tako zoprno, da ne mara več kritično ocenjevati mojih fotk. Ob tej priliki tudi glede ocenjevanja: ima sploh smisel? Kot je napisal Nikita, 10-tko ni težko pripopati, se nikomur ne zameriš, resno in realno rangiranje pa takoj vzbudi strašne reakcije in neke čudne zamere. Je že tako, da vsakdo, ki da gor svoj izdelek, misli, da je najboljši ali vsaj tam nekje, ni pa vsak pripravljen sprejeti tudi kritike. Meni vsako mnenje pomaga, če je dobronamerno, seveda, in iskreno zapisano.
LP, Vid

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 feb 2014, 10:48 
Odsoten
Pristopni član

Meni so OK novi boldani :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 feb 2014, 13:48 
Odsoten
Pristopni član

sem ravno hotel odpreti nov topic, pa kaj je zdaj to, sami debelinkoti :lol: :lol: dobro je to, da so zdaj še bolj aktivni in zgovorni pri komentiranju..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 feb 2014, 18:55 
Odsoten
Pristopni član

V odgovor na komentar ene od mojih fotografij, bi rad napisal nekaj stavkov o trenutni situaciji.

Ta "odebeljena moč" se na meni ni znašla zaradi moje želje ali zahtev.V fotografiji sem začetnik. Zavedam se, da tehnike še ne obvladam, prav tako je večina mojih idej preuranjenih in preveč ambicioznih, zato jih ne izpeljem kot bi si zares želel. Ampak to je proces učenja.

Če zaradi tega, ker poskušam konstruktivno pristopiti k komentiranju in kritiziranju fotografij (seveda iz lastnega stališča), moje fotografije ne bodo dobile enako konstruktivnih komentarjev in nasvetov, potem res ne razumem celega koncepta ocenjevanja, pošiljanja fotografij v atelje itn. Zakaj bi sploh kaj komentiral in vlagal trud, če pa s tem tvegam, da se nekomu zamerim in zaradi tega trpi moj napredek v nečem, s čimer se ukvarjam izključno zaradi veselja.

Nobene težave ni v tem, da ljudem določene fotografije niso všeč. Vsaka kritika je koristna - a zgolj, če je utemeljena.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 feb 2014, 19:52 
Odsoten
vstopil v forum

Matej,
ko jaz drugim napišem pozitivno ali pa negativno kritiko, nikoli ne razmišljam, kako bodo drugi posledično komentirali moje fotografije :wink:

Mislim, da je veliko fotografov v galeriji, ki ustvarjajo z dušo in brez kalkulacij :) . To se čuti v fotografiji, ko jo opazuješ. Še bolj pa to zaznaš, ko spremljaš avtorjeva dela na daljši rok in hkrati bereš tudi njihove komentarje pod drugimi fotografijami.

Vsak izmed nas sigurno zaznava interakcijsko klimo v galeriji in vse to zaznamo. Sicer vsak na svoj način.

Eh, v končni fazi .... veš kako pravijo ... dobro je imeti okoli sebe fotografe s pozitivno energijo in potem se vse dobro izteče, hahaha :) to je isto kot pri športu, hahaha

Ivana

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 feb 2014, 07:18 
Odsoten
Pristopni član

Heh, če sem čisto iskren, uno, ka ti kdo reče "lepa, lepa, dobro kadrirana, fin barvni štih ..." in kar je še takih hvalisavih blablablajev, ki jih v glavnem že sam vem :roll: mene ne zanimajo kaj dosti, če mi kdo napiše objektivno (pa magari tudi samo subjektivno, sam da misli resno, ne da neki predhodniku nagaja z nasprotovanjem, ali pa se (to sem opzail) mal maščuje, ker ga nisem prej dost blablajal itd.) kritiko, olala, takrat našpičim ušesa. =D= in sem jezen sam nase, :mrgreen: , ker že sam nisem opazil slabosti fotke. To je smisel. Ena taka reswna fronta, pa nič drugega. Samo tole, kar sem sedaj napisal je ziher nerealno, ker car vseh carjev, naš EGO, pač goni svoje trende do onemoglosti. :evil:
LP, Vid

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 feb 2014, 11:57 
Odsoten
vstopil v forum

mrakvid,
pa še nekaj je če pogledam še z negativne plati pod temo "Odebeljeni".

Interesi fotografov ali fotografinj v galeriji je "čutiti v zraku". So različni. Eni, kot ti praviš s pomočjo komentarjev ali fotografij, ki jih objavljajo, se učijo, rastejo.

Drugi pridobivajo svoj rejting gledanosti ali če sem nekoliko cinična "svojih pet minut slave". Za te praviš ti, da krepijo svoj ego. Pa zadnja moja fotka govori o tem.

http://www.e-fotografija.com/galerija/g ... 31&sortby=

Če sem pa še malo cinična, pa bi rekla še, da tretji imajo svojo računico zadaj .... npr. tako se glasi naslov fotografije preračunljivcev: "Jaz fotografiram ohceti!" V opisu pa napišejo: "Ohcet je beseda, doma iz Krasa. V Ljubljani pa se reče poroka." Sporočilo pa je zelo čustveno ... tako nekako .... nevesta v razkošno dolgi beli obleki ... pa še in še....

Ampak, kaj je poanta tega, vsak izmed nas, lahko kdaj pa kdaj zavije malček v ono smer, malček v to smer. Ker smo vsi krvavi pod kožo.

Kaj gre pa meni na živce?

Gladenje in božanje drug drugega. Tako nastane skupina skoraj hermetično zaprta. V tej skupni, se ponavadi pojavi poglavar. In tihi dogovor se glasi: "Jaz tebi, ti meni!?"

O, ne, ne te posesivnosti pa jaz ne želim!

Ivana

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 feb 2014, 12:19 
Odsoten
Pristopni član

Nas je toliko pisanih, da ni čudno, če je vmes tud kakšen Napoleonč. :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 feb 2014, 08:52 
Odsoten
Pristopni član

He he ... najboljše da kar VSE poboldamo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 feb 2014, 09:22 
Odsoten
Pristopni član

Se strinjam z e-500. :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 feb 2014, 10:35 
Odsoten
Pristopni član

Jaz bi naredil lestvico - od super suhega (nevidnega) do tolk debelega, da še v galerijo ne bi mogel. :lol5:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 feb 2014, 12:23 
Odsoten
vstopil v forum

Pozdravljam zadnjo potezo Matjaža, da je dodal nove odebeljene. To je sprožilo pozitivno dinamako, zavel je nek svež veter. :)

Kako je že rekel Massi... iz nevoščljivosti [-X uspeha. Eh, pa jaz sem še vedno nekaterim nevoščljiva, hahaha

Ivana

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 feb 2014, 06:48 
Odsoten
Pristopni član

Vetra že dolgo ni več.... zdaj je vse v "rikvercu"

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 76 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: