* *
Danes je 06 apr 2020, 04:25

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 154 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pomanjkanje komentatorjev - predlog
OdgovorObjavljeno: 30 jul 2013, 21:19 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

matjaz je napisal/-a:
saxy je napisal/-a:
Če maršalu, zakaj ne bi še raji ;)
Ajdi klapa ...

?

Matjaž

"Dol visi enmu pa drugmu .... vsem dol visi ...... Zmajčki tud dol padl..... bemti :?

Vzemte Viagro =P~", je napisal Jang, pa sem mu odgovoril, da najbrž tudi Maršalu ... o stanju na forumu je bilo govora. Pa saj to ni moja stvar, je pa dejstvo, da je stanje kot na bojni fronti in da to ne koristi nikomur.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 07:44 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
saxy je napisal/-a:
... je pa dejstvo, da je stanje kot na bojni fronti in da to ne koristi nikomur.

Že 100x je bilo na Galeriji tako. Žal. Nesramne in zajebante brišem. Kakšnega opozorim, to pa je vse kar je v moji moči.

Matjaž

P.S.
Pa tudi 100x sem že zapisal. Povejte kdo "serje". Saj mi marsikdo piše na mail, a bolj vidim, da jim komentar ni všeč v oceni, besedi dveh, nikakor pa ni žaljiv ali se ne tika fotke.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 15:59 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Dobro archer ni bil ravno komentator za vzgled, zato je saxy skočil v luft. (mal tudi upravičeno)

par primerov neumnih/žaljivih komentarjev:
objavljeno dne 17.7.2013 ob 08:22:31
Kaj je to maska za srečanje swingerjev? ne vem tud, če jebil sam pust oziroma kako privat srečanje mi ta slika kot taka ne potegne ne zaradi tehnične izvedbe ampak zaradi samega motiva.
pod tole fotko od yurkota:
Slika

http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_bigpic.php?id=150055&limit=0

http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_bigpic.php?id=150034&limit=0

Pa spet žaljenje pod fotko:
objavljeno dne 19.7.2013 ob 20:02:28
"strogozaupno" kar se tiče tvojega komentarja, nimaš pojma glede ocenjevanja karakterjev na podlagi fotografije. Mogoč imaš sam, malo osebnostno samopodobo in si prelen za to, da bi sam naredil nekaj za sebe. Oziroma ne sprejemaš dejstva, da ima vsak človek svoj osebni jaz in zaradi tega smo ljudje zanimivi ker smo si različni! Obsojati druge na podlagi osebnega sampomilovanja in lastnih frustracij je pa bedno ter samopomilovanja vredno! OK potem , ko sem popluval tvoj idijotski komentar, ki ga osebi v obraz nikoli nebi upal izreči se bom prestavil na tehnično področje same slike.

Prav tako se strinjam, da bi tale slika bila veliko lepša ob jutranjem oziroma večernem času kjer bi bile barve veliko izrazitejše prav tako pa bila ostrina boljša. Če bi bila slika posneta v RAW modu bi bila prav tako lahko verjetno bolje obdelana. Ampak ker sam vidim neko zgodbo ter veliko vloženega truda v izpeljavo te fotografije jo ocenjujem z 9-ko. In predlagam za atelje. ;)
strogozaupno: DON,T BE A HATER! And much more don,t be envy MF!

Slika

Pa še ena:
objavljeno dne 20.7.2013 ob 07:21:19
Vprašanje Robert. Ali bi takšno fotko obesil na steno stanovanja, hiše in nato odgovrajal vsake toliko časa na vprašanja obiskovalcev: " alo bolan kako nisi mogo ,da napraviš bolju sliku? jebo te tvoj aparat a ti njega!" OK mogoč se ne sučema v istem krogu ljudi ampak , če gledam vse druge aspekte poleg umetniškega ni to to! Tudi pri ljudeh, ki se z kolesarstvom ukvarjajo že oh in sploh let nisem nikoli opazil umetniške fotke posnete na tak način, črno bele ja tak, da moje mnenje fotka za 0.0-0-0-0-0-9% svetovne populacije.
Verjamem da je čas dragocen, ampak ponavljajoči se znaki res niso konstruktiven komentar!

Kaki ponavljajoči se znaki! God them it!
Slika

Pa pametovanje ostalim ... http://www.e-fotografija.com/galerija/g ... 74&limit=0
avtor: antonz
objavljeno dne 19.7.2013 ob 15:54:38
c/p andyz, obakrat ... če človek ne pozna osnovnih pravil kompozicije, je boljše da je niti ne omenja ... da

avtor: J.S.Archer
objavljeno dne 19.7.2013 ob 20:24:26
antonz teb je kompozicisko všeč meni ni in sedaj mi vsiljuješ svoje prepričanje in znanje kateremu bi se moral podrediti tako kot oblasti v Kitajski, S.Koreji, Z.D.A! Poleg tega me še žališ, da ne poznam osnovnih pravil kompozicije. Mogoče ne poznam osnovnih poz, ki pašejo tvojem partnerju/ partnerki! LOL Tako, da lepo prosim zadrži se nekonstruktivnih komentarjev! Zmeraj bom podal svoje osebno mnenje tudi, če ni podkovano z 20 let fotografije in izkušenj! Got that?

avtor: antonz
objavljeno dne 20.7.2013 ob 00:22:48
prečitaj si kaj o kompoziciji, ni samo fotografska, je dosti starejša zadeva ki se verjetno začne že s predjamskimi slikarijami ... pa tudi kaj fotogragfske literature ti ne bi škodilo, saj potem ne bi klatil neumnosti " o ISO sfaljeni" fotki in bi uporabil vsaj pravi izraz nastavitve fotografske beline in temperaure ... iz tvojega pisanja ni razvidno tvoje poznavanje tematike, mogoče je pa to tvoj namen :-)

avtor: J.S.Archer
objavljeno dne 20.7.2013 ob 08:15:07
J.S: "Izvini bolan ako ikako može?" Vse en mislim, da je tukaj ISO nastavljen previsoko! Glede čitanja! Itak, da si bom prebral z časoma vse kar mi bo pod roke pršlo sem radovedne narave ampak ker sem nov v tem ne mislim delat doktorata in se v enem leu vsega nadudlat! Kljub temu bom podajal svoje "neodorasle, otročje, nestrokovne komentarje" in nato raziskoval odgovore in se spraševal: "hmm kaj pa če imajo prav?" ;)

Slika

Pa nima nekega spoštovanja do modelov:
objavljeno dne 21.7.2013 ob 07:27:05
Od slik v celotni seriji mi je ta najslabša pa ne zaradi modela in tako jo ocenim z najnižjo oceno!Kljub temu, da je portret zajet tako kot si ga sam predstavljam, da bi moral biti! Ampak mislim, da je tukaj modelu storjena krivica zakaj pa nebom razglabljal! NE
Slika

Avtor ne želi ocene, sam a je treba podrekat vse?
objavljeno dne 26.7.2013 ob 01:40:05
Da ne bom žaljiv! Totalno dolgočasno. Mislim, da bi avtorju uspelo v 15 minutah slikanja mene na bobnih udejanjiti veliko lepše ter zanimivejše fotografije. Ampak kaj pa jaz vem sej sem samo zelenec, ki po mnenju nekaterih na tem forumu nebi smel izražati svojih občutkov ob ogledu fotografij. NE in najslabša ocena, če bi ocenjevaje bilo možno. Tako pač sam čutim ob ogledu dotične fotografije. In za tiste, ki jim grem v nos! Navedek: "avtor je pripravljen sprejeti vsako kritiko, tako pohvalo kot tudi grajo."
Slika

Ne da se mi več iskat ... pa nekaj je še bilo na tematiko kajenja, ker on sovraži kajenje je fotka avtomatsko poden od podna ... wtf...???
Tako da si tudi archer več kot upravičeno zasluži da ga kdo okara.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 16:07 
Odsoten
Marsal

wini je napisal/-a:
Dobro archer ni bil ravno komentator za vzgled, zato je saxy skočil v luft. (mal tudi upravičeno)
Tako da si tudi archer več kot upravičeno zasluži da ga kdo okara.

=D= , hvala. Si ga že. :lol:

Ma grem tja v Galerijo mal pogledat kaj je to kvasil. [pele-olki]

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 16:09 
Odsoten
vstopil v forum

(sem pobrisal)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 16:26 
Odsoten
Uporabniški avatar

Fotkar je napisal/-a:
(sem pobrisal)

:lol: Tudi v galeriji je nekdo brisal =D=

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 17:24 
Odsoten
Pristopni član

;) In stanje v Galeriji se je popravilo.

Hvala in L.P

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 19:35 
Odsoten
Marsal

JSArcher je napisal/-a:
;) In stanje v Galeriji se je popravilo.

Hvala in L.P

Se je v smislu kulturnega komentiranja.

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 avg 2013, 00:00 
Odsoten
Uporabniški avatar

Emti, spet sem nekaj zamudil :P

Priden tale mona Wini in opažam, da naveza MM in Wini dobro deluje.
In dodajam iskreno.....močno pogrešam čase, ko smo bili FAJN :wink:

Življenje je kolobarjenje in mogoče naslednje leto E-Gal spet postane tista prava.
In pod tista prava mislim samo na eno : Spoštovanje do dela, takšnega ali drugačnega.
Vse ostalo je nabijanje ego tripov, ki brez močne vodstvene roke postane leglo virusov.

Srečno
lp Jang

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 maj 2014, 14:39 
Odsoten
Pristopni član

Zadnje čase opažam, da večina novih članov in kar nekaj starih članov Galerije objavlja svoje fotografije nič pa ne prispeva v smislu komentiranja fotografij ostalih članov. Vem, da je bilo že kar nekaj razprave na to temo vseeno me zanima vaše mnenje kako bi stvar spremenili?

Hvala in lep dan.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 maj 2014, 18:41 
Odsoten
napreduje v forumu

Ena opcija je postavitev limita glede razmerja komentarji/slike. Ko pade pod recimo 10, dobiš opozorilo da moraš dvigniti število oddanih komentarjev, v nasprotnem primeru se zamrzne account.

LP W.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 jun 2014, 08:15 
Odsoten
Pristopni član

winter007 je napisal/-a:
Ena opcija je postavitev limita glede razmerja komentarji/slike. Ko pade pod recimo 10, dobiš opozorilo da moraš dvigniti število oddanih komentarjev, v nasprotnem primeru se zamrzne account.

LP W.

Zanimiv predlog, ki ga nekako podpiram seveda ob predpogoju, da niso komentarji omejeni samo na: lepa, super, krasna, čudovita... Ker trenutna situacija je res prav žalostna ko imajo fotografije enormno število ogledov pa ostajajo brez komentarjev in tudi delež tistih, ki samo še nalagajo fotografije je čedalje večji. Upravitelj in lastnik portala bi lahko naredil kaj v tej smeri, da preseka trenutno stanje...

Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 jun 2014, 23:09 
Odsoten
Marsal

[/quote]Upravitelj in lastnik portala bi lahko naredil kaj v tej smeri, da preseka trenutno stanje...

Lp.[/quote]

Upravitelj in lastnik že 9 let poudarja. Galerija ste vi, fotografi, ne jaz. Jaz ne bom plačeval za presuk v stanje, ko bo drug zapisal, upravitelj in lastnik forsira to in to. Kar vsak sam prispeva, to tudi dobi. Celo jaz sam kot upravitelj in lastnik, ker bolj malo sodelujem ne dobim kaj več, kot zaslužim.

Matjaž

P.S.
Velja kar za vse, vsesplošni nauk. Kar daješ, to tudi dobiš.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jun 2014, 08:06 
Odsoten
vstopil v forum

matjaz je napisal/-a:
Velja kar za vse, vsesplošni nauk. Kar daješ, to tudi dobiš.
Tole dobiva čedalje večjo veljavo.
Veliko je bilo predlogov za izboljšave, ampak predloge je najlažje dajati, težje pa je sam kaj storiti. Dragi galeristi, kdor si želi boljše Galerije, naj sam kaj naredi za to, po svojih močeh, to naj vam bo na vaših očeh.
Obenem pozdravljam rubriko "Moj FOTO namig".

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 jun 2014, 20:55 
Odsoten
Pristopni član

eh, kar daš, to dobiš, bejž bejž, matjaž, point je drugje - vsi ta boljši so jo pocvirnali iz galerije, že zdavnaj, par se jih sicer trudi, nekaj je reinkarnirancev, ampak vzdušje je v zadnjem času res podn, manjkajo juze, empi, wini in nini, pa jang ipd., ki so dali galeriji masten pečat. to, kar je sedaj, je medlo in brez strasti, večinoma, komentatorjev praktično ni, adler se trudi, a ima pogosto sam s sabo težave, pa potem vse kar naredi za sabo podre. nobeno novo pravilo ne bo spremenilo teh dejstev, razen, če se nepričakovano vključijo kakšni novofotkaši ...

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 154 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: