* *
Danes je 29 mar 2020, 03:23

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 154 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pomanjkanje komentatorjev - predlog
OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 08:00 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Ma kako javkanje in jamranje, a komentiramo fotke al se norčujemo iz modelov???

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 09:09 
Odsoten
vstopil v forum

saxy je napisal/-a:
Ma kako javkanje in jamranje, a komentiramo fotke al se norčujemo iz modelov???
Moje vprašanje se je glasilo na tvoje sporočilo v forumu, ne na komentiranje fotografij ali norčevanja iz modelov.
Prebral sem tudi tvoj komentar pod fotografijo, pa je tudi nekaj jamranja notri.
Ali morda pričakuješ, da bo nekdo v peskovniku sedaj naredil red?

Veš, kaj je zanimivo: vidim, da gre tale JSA večim rahlo na živce, ampak vseeno si vzamejo čas in se trudijo strokovno pokomentirati njegove fotografije. Obenem pa je cela poplava anonimnih objavljalcev, ki nimajo niti enega komentarja, Gotovo si bi kateri izmed njih zaslužil vsaj del te pozornosti, ki si jo je pritegnil JSA. Zakaj misliš, da je tako?

Drugih ne moreš spremeniti, lahko spremeniš samo sebe. Napišeš drugačen komentar, napišeš svoj pogled.
Mislim, da lahko vsak sam kaj naredi, da bo bolje in drugače.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 09:51 
Odsoten

Ne, ne pričakujem nobene intervencije v peskovniku, dol mi visi za ta peskovnik. Me pa vrže s tira človeški primitivizem in v komentarju JSA na dotično fotko ga je kak kilogram. Ne vem, zakaj se sploh še ukvarjam s tem, ni mi potrebno brat teh neumnosti. In če Matjažu tako stanje ustreza, ga imejte, sam se umikam do nadaljnjega. In kje v mojem komentarju si našel jamranje? Povedal sem, kaj na fotki ne štima s fotografskega vidika in to zame ni jamranje.
Ajd, mejte se, obilo užitka v nadaljnjem druženju, meni pesek s tega peskovnika pač ne sede več.
Lp, Sax

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 10:47 
Odsoten
Pristopni član

Saxy pa ne zaradi mene. Zakaj ti dol visi po domače vsi vemo kaj si z tem mislil povedati in v moji knjigi je to žaljiv odnos do samega foruma. Če te en novinc spravi z tira z svojimi komentraji oziroma mnenji ali nebi bilo lažje ignorirati nekoga ,ki ga veretno sam preziraš zaradi takšnega ali drugačnega razloga. Sam preprosto nočem komunicirati z osebki, ki mi ne potegnejo in eden takšnih si ti ampak ne dovoli,d a bom sam razlog za to, da zapustiš e-fotografijo enega boljših portalov v Sloveniji! Mogoče si užaljen zaradi tega ker ostali ne delijo istega mneja z teboj? Kaj pa vem in me ne zanima. Bodi samo svoj: "Live long and prosper!"

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 10:52 
Odsoten

...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 11:24 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Dol visi enmu pa drugmu .... vsem dol visi ...... Zmajčki tud dol padl..... bemti :?

Vzemte Viagro =P~

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 11:44 
Odsoten

Če maršalu, zakaj ne bi še raji ;)
Ajdi klapa ...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 11:51 
Odsoten
vstopil v forum

saxy je napisal/-a:
Ajdi klapa ...
Poglej na vse skupaj fotografsko (zamenjaj perspektivo, vzemi širši kot, pa bo.
Vidim, da nisem znal pojasniti bistvenega: sam naredi kaj konkretnega, ne pa da jamraš.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 11:53 
Odsoten
Pristopni član

kaj pa če naredi maršal pri uploadu opcijo "dovoli/ne dovoli komentiranje archerju"? :lol: :lol:

saxy, ne ga sračkat, rabimo te tu :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 jul 2013, 12:42 
Odsoten
napreduje v forumu

Ma, osebno pri tem komentarju ne vidim tako grozne žalitve. Pač mu ne pašajo koščene :wink: Hecam se :wink:

Če bi meni napisal podobnega, bi ga razumel, da mu fotografija ni všeč zaradi nezainteresirane mimike modelke, velikih oči, katere make up zelo poveča in mu ne ustreza glede na njene velike oči, to pa še zdaleč ne pomeni, da je modelka grda. Rekel je še, da ga moti drža in "brančuleti" na rokah. Tako, da če bo fotograf vzel njegov komentar v zakup, ga lahko razume, da modelko drugič drugače postavi, spremeni makeup, da ji ne povdari velikost oči, spodbudi k drugi mimiki in ne uporabi za njega neokusne dodatke na rokah. Glede koščenosti, pa recimo uporabi oblačila, ki koščenost skrijejo :wink: Lahko razumemo komentar tudi iz tega vidika in ne iz vidika žalitve modelke :wink: Verjetno je saxy-ja zmotla beseda zastrašujoča, kar pa mu je fotografija in ne modelka :wink: Sicer ne vem kaj točno je imel v mislih, jaz raje komentar razumem iz mojega vidika in da je bil v tem primeru Archer malček neroden pri uporabi besed, če pa je napisal komentar iz vidika kot ga je saxy razumel potem je druga :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 jul 2013, 14:02 
Odsoten
vstopil v forum

Ko sem prebral te zanimive komentarje
http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_bigpic.php?id=150086
sem dodal še svojega, pa se še vedno nisem ohladil.

Sedaj se mi je utrnila ideja, da za več boljših komentarjev in manj vročine pomaga lizanje sladoleda.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 jul 2013, 15:17 
Odsoten
vstopil v forum

Prebrala sem tele komentarje, pa oba linka na fotki, ki (med drugim) dvigujeta prah zaradi komentarjev in ugotavljam, da bom šla spet na podaljšan dopust z e-galerije... Strasti se niso v teh mesecih moje odsotnosti niti najmanj umirile, nasprotno; prepričana sem, da sam sladoled ne bo pomagal, prej kakšna velika hladilna komora... :oops:

Glede "odebeljenih" sem pa itak že predlagala, da gremo vsi na rešeto, saj sem tudi jaz mnenja, da bi se morali sproti dokazovati z dobrimi, kvalitetnimi komentarji, ne pa z "ah, oh, odlično..." , kaj šele z žaljivkami in besednim zakladom, ki bi ga bili veseli na kakšni gasilski veselici ali pa (ne)športni prireditvi. Pa se prav dobro zavedam, da bi bila prva, ki bi ji/mi letela glava, saj zaradi več razlogov že zelo dolgo nisem bila prisotna na tej spletni strani.

Zdajle tu na Gorenjskem hudirjevo piha in upam, da se bo ulilo in bi tako tudi dež malce pripomogel k umirjanju strasti.

Pa en lep poletni pozdrav vsem, Nevenka

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 jul 2013, 15:45 
Odsoten
vstopil v forum

Ah ne, ne, Nena še ti ... :cry: (to je nekoliko egoistično, seveda, ker rad pogledam kakšno leeeeeeeeepo fotko)
čeprav imate prav: zakaj dajati svoje dobro ime za nekaj, kar se vam ne zdi dobro. #-o

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 jul 2013, 12:25 
Odsoten
vstopil v forum

Sem najprej komentiral pod fotko, pa se mi zdi da bolj spada na forum
"Tu se večkrat breznamerni stavki razumejo kot samohvala. Nebi se spuščal v prepir, samo omenim.
Tokrat še ni kriza, večji problem je, ko nekdo skuša pomagati, pa drugi razumejo kot samohvalo.. po drugi strani se pa potem pritužujejo, da portalu manjka pomoči in konkretnih komentarjev.
Glejte malo izven škatle. Ali se pa ne ozirajte na druge in skušajte odnesti čimveč zase.
Oboje bo v redu.
Fotka všeč.
LP"

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 jul 2013, 20:34 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
saxy je napisal/-a:
Ajdi klapa ...

?

Matjaž

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 154 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: