* *
Danes je 17 avg 2019, 14:53

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 403 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pozitivna tabla
OdgovorObjavljeno: 11 jan 2011, 14:33 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

ja sej jih je leta nazaj orenk stresla iz hlac :))

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 jan 2011, 15:24 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Kraj: Trieste
Dober dan
z veseljem sem precitala vase komentarje o MENI in pripominjam, da se z vsem strinjam! =D=

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 jan 2011, 16:00 
Odsoten
Pristopni član

Pozdravljeni!

Na pozitivno tablo bi dal vse uporabnike portala e-fotografija, tako galerije kot foruma! #-o

ZAKAJ?

zato ker:
- vsi uporabniki pripomorejo k splošnemu razširjanju znanja in uporabe fotografije =D=
- se s takim portalom počasi dviguje kvaliteta fotografij predvsem amaterjem =D=
- so vsi konkretni komentarji (tehnični in ostali) dobrodošli za napredek =D=
- so tudi negativni komentarji lahko dobra vzpodbuda za boljše delo (naj ne preidejo na osebni nivo!!! [-X )
- z galerijo lahko dobimo nove poglede in ideje na svet =D=
- lahko pridobimo in podamo za nekoga še neznane tehnične in druge podatke, navodila,... :shock:
- se lahko družimo :beer:

Vsak portal je lahko barven, črno-bel, morda pa tudi drugačen.
Vsak ima svoj pogled, svoje misli,....... :roll:

Naj bo to z moje strani ena vzpodbuda tudi čistim začetnikom, da se ne ustrašijo.

lp, Miha :-D :-D :D

zdaj pa navali.....

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 jan 2011, 16:17 
Odsoten
vstopil v forum

BingaBonga je napisal/-a:
Dober dan
z veseljem sem precitala vase komentarje o MENI in pripominjam, da se z vsem strinjam! =D=
Pozdravlja te Piko, pa Marsico tudi, če je kaj čuješ.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 jan 2011, 16:46 
Odsoten
Uporabniški avatar

Dober dan

Juhej Binga... pozdravljena ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 jan 2011, 20:07 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

plizzzzzz :roll:
Fotkar [-o<

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 jan 2011, 23:26 
Odsoten
napreduje v forumu

Dober dan

Ma glej, glej, koga se spet bere :D Glej, da boš pridna, ker me tista šponta mal skrbi :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 01:14 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Hmmmmmmm.............a to, da bi nekdo dojel, da tukaj iščemo pozitivne zadeve pa je že zastarelo ?

Kaj ni to "Pozitivna tabla " ?

Zgoraj sem predlagal Mirana, ga pohvalil in ga celo dal na listo NAJ komentatorja ( jih manjka ) in bi moralo stimulirati ....ampak to zgleda ni važno.....postali bomo "e-čvekgalerija" in čez čas izbirali samo še NAJ:

- "smetarja "
- "padalca "
- "ignoranta"
- "tečnobneža" ( tukaj imam najbrž šanse )

- ......in sem ter tja kaj v zvezi fotografije :(

Imamo OGROMEN forum in rubrike namenjene raznim "pozdravčkom" ..........

Ma kaj je zdej " mone " :?:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 01:40 
Odsoten
Pristopni član
Uporabniški avatar

Jest dam =D= Robert1975 =D=
na pozitivno tablo, k ma zihr najlepse fotografije!
[-o< mir

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 13:06 
Odsoten
napreduje v forumu

Jest dam =D= Robert1975 =D=
na pozitivno tablo, k ma zihr najlepse fotografije!
[-o< mir

:kiss5:

Jangus Jang, se bo treba kam drugam obrnit glede tvoje pripombe. Res smo malo zasmetili, ampak o čemer je poanta, sem sam prvi opozoril v topiku, ki je za to namenjen :wink: Očitno je g.Oskar izgubil motivacijo tako za komentiranje kot tudi izbor naj komentatorja :wink: Izbralo se je dva, tebe in winija in tukaj se je zgodba končala. Ampak za to ni krivo smetenje tukaj :wink:

Jaz sem v topiku namenjenem za to to opozoril, ampak ni bilo odgovora. Tukaj se vedno pokaže neka vnema na začetku, ki v roku meseca dni izgine. Podobno je bilo tudi s natečajem mojster photoshopa ali nekaj podobnega, po treh temah je bilo vsega konec, zadnja tema še zdaj ni ocenjena. Ampak za to niso krivi uporabniki, ampak ljudje, ki najprej sprejmejo neko zadolžitev in se potem kaj kmalu potuhnejo. Kakšni so vzroki (pomanjkanje časa,...,itd) vejo sami. Glede tega vse pohvale ekipi TNT, ki že več let vestno opravlja svoje delo za FOTKO TEDNA in jih istočasno dajem na pozitivno tablo! Temu se reče resnost in odgovornost :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 16:56 
Odsoten
mojster

Kraj: Ljubljana
Robert 1975, ker me že drugič omenjaš se bom pač oglasil. Tudi jaz dajem vso pohvalo grupi TNT za njeno vestno delo. Kar se pa mene tiče sem res zgubil motivacijo iz več vidikov, pa ne mislim razlagat ali se opravičevati. Za fotografa leta sem v komisiji od začetka in sem lani vedno oddal svoj izbor med prvimi. Za druge ne vem in tudi članov komisije je bilo poleg mene še nekaj, pa to ve Matjaž. Nad delom komisije ste se kar naprej nekaj pritoževali tako, da tudi tu ne mislim več sodelovati. Imam še kaj bol pametnega za delat, kot pa zagovarjat svoje odločitve. O tem sem pa pred časom tudi že povedal svoje mnenje.
Želim vam vsem veliko dobrih fotografij v prihodnje pa obilo zdravja; pa še to, ukvarjajte se več s fotografijo in njeno vsebino. pa manj s trači in pregovarjanji! :?
Oskar Karel Dolenc

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 16:59 
Odsoten
Uporabniški avatar

Jang je napisal/-a:
Hmmmmmmm.............a to, da bi nekdo dojel, da tukaj iščemo pozitivne zadeve pa je že zastarelo ?

Kaj ni to "Pozitivna tabla " ?

Zgoraj sem predlagal Mirana, ga pohvalil in ga celo dal na listo NAJ komentatorja ( jih manjka ) in bi moralo stimulirati ....ampak to zgleda ni važno.....postali bomo "e-čvekgalerija" in čez čas izbirali samo še NAJ:

- "smetarja "
- "padalca "
- "ignoranta"
- "tečnobneža" ( tukaj imam najbrž šanse )

- ......in sem ter tja kaj v zvezi fotografije :(

Imamo OGROMEN forum in rubrike namenjene raznim "pozdravčkom" ..........

Ma kaj je zdej " mone " :?:

ka zdej spet jamras, jamra se na crni tabli.. sem vam rekel da po tankem ledu hodte ;)))

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 17:02 
Odsoten
Uporabniški avatar

Fotkar je napisal/-a:
Dober dan
Pozdravlja te Piko, pa Marsico tudi, če je kaj čuješ.

uf, veliko Marsico mislis?? (glih zadnjic sem jo slisal :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 19:18 
Odsoten
napreduje v forumu

oskar-oki je napisal/-a:
Robert 1975, ker me že drugič omenjaš se bom pač oglasil. Tudi jaz dajem vso pohvalo grupi TNT za njeno vestno delo. Kar se pa mene tiče sem res zgubil motivacijo iz več vidikov, pa ne mislim razlagat ali se opravičevati. Za fotografa leta sem v komisiji od začetka in sem lani vedno oddal svoj izbor med prvimi. Za druge ne vem in tudi članov komisije je bilo poleg mene še nekaj, pa to ve Matjaž. Nad delom komisije ste se kar naprej nekaj pritoževali tako, da tudi tu ne mislim več sodelovati. Imam še kaj bol pametnega za delat, kot pa zagovarjat svoje odločitve. O tem sem pa pred časom tudi že povedal svoje mnenje.
Želim vam vsem veliko dobrih fotografij v prihodnje pa obilo zdravja; pa še to, ukvarjajte se več s fotografijo in njeno vsebino. pa manj s trači in pregovarjanji! :?
Oskar Karel Dolenc

Malo prehitro vržete puško v koruzo. Sem mislil, da so vam leta vseeno naredila bolj debelo kožo :D Sami veste, da pripombe so vedno, včasih upravičeno in včasih ne, pa bi od vas pričakoval, da ne boste ne te zadeve tako močno občutljivi. Kar se vašega komentiranja v galeriji tiče, je bilo zelo dobrodošlo in e-galerijsti so vam bili zelo hvaležni in veseli, da ste se ustavil ob njihovih fotografijah. Mislim, da ste to opazil tudi sam in sem siguren, da ste v določenih primerih bil navdušen nad njihovo reakcijo in je bila to tudi neka nagrada vašemu prispevku. Kar vem, se je samo Juze nekaj ob vas dregnil, ma ni bilo panike :wink:
Normalno je, da ne morete v nedogled komentirat in podajat "enake" komentarje ob podobnih fotografijah, vsak bi se naveličal, zato bi bilo zelo dobrodošlo in smotrno, da bi vaše komentirane fotografije dali v neko mapo, topik Učilnica recimo (karkoli), kjer bi si lahko e-galeristi prebrali vaše poglede na določen motiv, fotografijo in se iz tega nekaj naučili. Ne vse, ampak naredilo bi se eno bazo različnih motivov in zvrsti fotografije, katere ste pokomentiral in do katerih bi e-galeristi lahko kadarkoli in na enostaven način prišli. O tem je bilo celo govora in v tem vidim smisel vašega komentiranja in veliko dodano vrednost galeriji.

Kar se pa natečaja e-fotograf leta 2010 tiče, je bil sedaj prvič organiziran in je normalno, da se pojavijo določene pripombe in nasveti, kako stvari izboljšat. Tudi sam sem bil že med organizatorji določenih zadev in tudi sam sem se soočal in se še s pripombami in nasveti drugih in če bi vedno čustveno odreagiral tako jaz kot moji "partnerji", sedaj dogodkov katere organiziramo ne bi bilo več. Zato mi je žal, če imate namen zapustiti komisijo samo zaradi pripomb uporabnikov, resnično :wink:
Glede na prebrano in nasvete drugih udeležencev natečaja e-fotograf 2010 opažam, da je edina pripomba glede komisije ažurnost in številčnost komisije zaradi ocenjevanja. Glede na ocene v zadnjih štirih, petih temah je vsaj na vzven izpadlo, kot, da je bilo vse bolj na hitro ocenjeno in kot, da bi ocenil samo eden izmed vas, ker drugi niso imeli časa. In zato sem napisal, da sem v zadnjih temah nad komisijo razočaran, mogoče čisto neopravičeno. Zato vse kar bi nekateri od komisije pričakovali je, da bi bil plod vaših ocen skupni pogled na fotografije in ne samo enega posameznika. Druga zadeva, pa resnost pristopa. Malo občutka neresnosti smo dobili, ker ste v zadnjem delu tekmovanja krepko zamujali z oddajo ocen. Čisto normalna reakcija. Vse to pa mislim, da niso tako hude stvari, ki se jih v prihodnjem natečaju ne bi dalo odpravit in se jim izognit, predvsem pa ne vzrok za odhod iz komisije. Mislim, da kljub določenim opazkam in pripombam smo vsi hvaležni za čas, ki ste ga porabil pri tem projektu. Vaša odločitev seveda, ampak za mene velik minus, če odidete.

Štartali ste odlično (komisija), končali pa malo zaspano, ampak zaradi tega ni potrebno bit užaljen, če vam določene zadeve na glas povemo :wink: To je enako kot s komentarji pod našimi fotografijami. Dobimo jih raznomisleče, potem pa je na nas ali jih bomo upoštevali ali ne in ali smo dovolj odrasli, da jih normalno sprejmemo :wink:

Ne vem, meni osebno se pripombe ne zdijo tako hude, da bi moral zapustit komisijo. Čisto iskreno. Lahko bi pa nekatere pripombe bile motivacija za boljše delo v prihodnje :wink:

Ne vem, če je res vedno najboljše it po liniji najmanjšega odpora. Vem, da človeka včasih prime in si reče:"Kaj klinc se bom z njimi dajal, saj nisem nobenega ubil :D" oziroma kot ste sam napisal:"Imam še kaj bolj pametnega za delat :wink:". Meni se ta natečaj ne zdi tak grozen bau bau, da se ga ne bi dalo normalno izpeljat. Že s tem, da bi bilo podeljevanje ocen iz strani komisije ažurnejše in bi se držali določenega datuma, bi izpadlo veliko bolj resno in marsikatera pripomba manj bi padla, pa določeni občutki tudi ne bi prišli na površje. Čisto psihološko :wink:

Jaz mislim, da s določenimi vašimi popravki in našim poštenjem glede ocenjevanja, ne glede na prijateljstvo, bi natečaj e-fotograf dobil svojo vrednost in mogoče v prihodnosti tudi ime :wink:

Sami se odločite kako naprej, ampak vedite, da ni tako hudo in grozno kot mogoče izgleda na prvi pogled :wink: Srečno in še veliko dobre svetlobe vam želim, predvsem pa upam, da boste še med nami, da boste podali še kakšen komentar v galeriji, ker marsikomu se nasmeji, ko vidi pod svojo fotko vaš komentar :wink: Upam tudi, da med tiste pametne stvari, ki jih imate za delat boste vseeno uvrstil tudi ocenjevanje v komisiji za fotografa leta 2011 :D

Lep dan še naprej, pa ne mislit, če kdaj podamo kakšno pripombo, kjer ste tudi sam udeležen, da nimamo spoštovanja do vas! :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2011, 21:54 
Odsoten
vstopil v forum

ko mal tole prebiram si tud jst kot nova uporabnica želim, da bi izbori ostali in da bi fotografije komentirali tudi profesionalci :)
Če ne druga ti komentarji dajo nov zagon, kako se tehnično izboljšat, izbor in uvrstitev fotke v galerijo pa ti ves čas predstavlja izziv biti še boljši da si enkrat zaslužiš biti tam! Če sem prav razumela ste meli v preteklosti "probleme" ker se kdo ni strinjal z odločitvijo komisije - vsake oči majo svojega malarja in tud jst marsikdaj ko vidim kakšno fotko v galeriji razmišljam zakaj si zasluži toliko dobrih komentarjev in ocen... ko odmislim subjektivno mnenje pa kaj hitro vidim da imajo ostali prav ;) torej - jst sem absolutno za, da bi čimveč komentirali, ocenjevali, priporočali, čimveč izborov da imamo lahko motivacijo za še boljša dela!

lp, Anja

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 403 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: