* *
Danes je 22 sep 2019, 00:56

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 403 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pozitivna tabla
OdgovorObjavljeno: 30 avg 2012, 09:20 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
scamin je napisal/-a:
Morda pa Matjaž najde kakšno pot do predstavitve te vsebine.
LP Ivo

Žal, možnosti povrnitve izbrisanega na Galeriji tehnično ni možno. Že tako moram vse ročno.

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 sep 2012, 12:51 
Odsoten
Pristopni član

citat Matjaž: … v forumu pa ni problem...

Lep pozdrav vsem. Rabil sem neke informacije in jih tudi dobil, za nje pa sem dal svoj prispevek v obliki komentarjev in sporočil, ki sem jih lahko povzel na podlagi lastnih izkušenj in izkušenj drugih ljudi, ki so se me dotaknile. Zajebancije nisem imel v mislih, izpostavil sem se s polnim imenom in priimkom, pri komentarjih nisem bil namenoma žaljiv, potrudil sem se komentirati izbrane, dostikrat spregledane fotke, sam si nisem podeljeval komentarjev. Seveda imate pravico misliti ali občutiti drugače in to tudi spoštujem. Iskreno se zahvaljujem ljudem, ki jih zanimajo ta sporočila, hvaležen pa sem tudi tistim, ki mene ali mojega načina izražanja ne marate, kajti tako se lahko učim slišati tudi manj prijetna sporočila, kar je ena najpomembnejših stvari v življenju. Bodite mi čim bolje glede na dano situacijo -Alen.

FOTKA 1: ZBOGOM PANTOMIMIK

Slika

SPOZNANJE 1: Vsaka fotografija, ki jo kažem zaradi potrditve in ne zaradi sporočila, je izgubljena. Kot fotograf in osebnost bom napredoval le, če premagam strah in druge zadržke ter izrazim svoje sporočilo. Tak iskren izrazni potencial ubija več- in manjvrednostne komplekse, kajti vsak od nas nosi v sebi pristno sporočilo, ki se ga izven komercialno-interesnih sfer ne da vrednotiti...

FOTKA 2: ADIJO NOSTALGIK

Slika

SPOZNANJE 2: Tudi navaden snapshot nosi važna sporočila, med drugim to, da je med nami nekdo, ki mu lahko pomagamo, da bo laže našel pot do svoje izraznosti... in ni nujno, da bo to na področju fotografije. Prej bo dotični to pot našel, manjši bo konfliktni potencial, v katerega smo posredno ali neposredno vpleteni vsi...

FOTKA 3: CIAO LEBOWSKY

Slika

SPOZNANJE 3: Prijateljstvo in druženje prinašata prečudovite izkušnje, ki pa postanejo za marsikoga manj prijetne, ko se na njuni podlagi postavljajo temelji iluzornih vrednot. Zato iskrena hvala tistim, ki se trudijo doživljati fotografijo zunaj varnih interesnih kletk. Če hoče kdo izvedeti, katere ljudi imam v mislih, naj malo pobrska, ni jih težko najti.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 sep 2012, 21:09 
Odsoten
vstopil v forum

Menda bi te morala zdaj "pobožat", ker si z avreolo poklapanega leva zapustil prizorišče. Take reakcije ne pomagajo skozi življenje. Smeh ni nujno posmeh in dobra drama ni le tragedija, je tisto oboje. Res slovenclni nismo ravno narod šaljivcev, zato bi si lahko mislila, da tvoji vseskozi stoično enaki komentarji ne kažejo odnosa do komentarjev. Mene si pač spravil v smeh in ni mi žal. Jokat pa zarad kakšnega virtualnega samomora že zdavnaj nima smisla. Vsi nicki so kot feniks. Običajno sledi reinkarnacija.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 sep 2012, 13:27 
Odsoten
Pristopni član

Chuchubi, od kod si se sedaj pojavila ti s tem smehom? Nič ne razumem, čeprav zgleda kot da veš, o čem govoriš. Me pa firbec, zna biti uporabno. Če se ti da, mi lahko razložiš, mogoče kar na mejl (pantomimik1313@yahoo.com). LP - Alen

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 sep 2012, 19:22 
Odsoten
vstopil v forum

Pod tole "Pozitivno tablo" se nahaja "Komentar dneva". Zadnja stran (133).
Večina nickov dela virtualni samomor zaradi uvelega nosu.
Jaz pa sem se smejala, ker mi je bila tvoja domislica všeč.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 sep 2012, 00:18 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

:lol: Tresla se gora... :-({|=

Kapo dol Kretenoidu =D=

@Calko (PMLN) In zdaj ko imaš informacije: Kdaj bo Ljubljana dobila nov ajzenpon??? :go:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 sep 2012, 07:34 
Odsoten
Pristopni član

Aha Chuchubi, missing link, hvala. Drugače je pa zadeva pravzaprav zelo preprosta: hotel sem izvedeti, koliko so pravzaprav "vredni" komentarji, ki jih je dobival Calko (torej v bistvu njegove fotke) in to podeliti z vami. Štirje tematski nicki s fotkami "a la Calko" s štirimi stili komentiranja "spregledanim" pač dvigajo statistično relevantnost. Za zaključek pa tole: osebno ne verjamem v krivico, slučaje, dobre in slabe ipd… ker menim, da smo vsi na isti poti - na poti do samega sebe - in kar se nam dogaja, nam le tlakuje omenjeno pot. No, na tej poti, kjer smo vsi enakovredni, vam iskreno želim vse najboljše... Na svidenje - Alen LACIJAN

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 sep 2012, 11:49 
Odsoten
Pristopni član

No ja, jest sem ti na vse nicke kometiral :lol:

In me veseli, da si še na galeriji, čeprav pod drugimi nicki. Tega pa nisem vedel.

Torej ni vse v prijateljih, včasih je tudi v fotkah :)

lp

Vivace

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 sep 2012, 14:39 
Odsoten
Pristopni član

Ja stari moj, ti spadaš pod spoznanje 3 (zadnja dva stavka) 8) Pa še ene par jih je. Sicer pa ne vidim problema v prijateljih ali komentarjih, temveč v odnosu do lastnih fotk. Fajn je, da imaš realno predstavo o tem, koliko je fotka dejansko vredna. To se mi zdi začetek nekega resnega učenja. Vesel sem, da si se oglasil.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 sep 2012, 15:06 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Eni stalno iščete neke zgodbe, zamere, dogajanja, nagajanja, brisanja in komentiranje od zadaj. Nič od tega, da se ve. In ker je prejšnjič nekaj zbrisanih fotk zaradi še meni videnega kršenja pravil naredili štalo pri enih spet 100 razlogov in 100 zarot Zato pišem, da želi Calko izbris vseh fotk. Kot kaže z zadnjo fotko in po mailu sodeč bo začel pod Alan. Toliko v vednost, da ne bo spet kakšen zapis kako jaz kar nekaj brišem.

Me pa zadnje čase vse bolj daje, da bom spremenil pravila. Ker fotke moram brisati ročno, eno po eno. Pod nekaterimi fotografijami je obilo komentarjev, kar pomeni, da so se eni trudili in dali kaj poučnega tudi za naprej. Ko se odločim, sporočim in potem kar se odda se odda. Brišem tako kot sedaj samo nujno ali zahtevano. A v mejah normale, ne 100 in več fotk, da mi vzame uro dela.

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 sep 2012, 15:59 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Brisanje samo na osnovi plačanega predračuna :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 okt 2012, 15:52 
Odsoten
vstopil v forum

=D= Ma oštja, ma kej je danes? Na prvi strani dosti dobrih fotk!!! Različne teme a skoraj vsaka solidna v svoji. Go e-foto, goooo! ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 10:55 
Odsoten
vstopil v forum

Da nekdo nekaj napiše še na pozitivno tablo:
- na pozitivno tablo dajem maršala Matjaža, ker je končno rekel bobu Bob:
http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_bigpic.php?id=150317

ps.: če ne bi bolo tako vroče, bi ga dal tudi na negativno tablo (ker je predolgo čakal z gornjo izjavo, tovrstmih komentatorjev je bilo mnogo ...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 15:33 
Odsoten
vstopil v forum

antonz je napisal/-a:
Da nekdo nekaj napiše še na pozitivno tablo:
Anton, kako že pravi pravilo o komentiranju komentarjev? :?:
Dolgo že nihče ni koga ali česa pohvalil, skoraj eno leto! :shock:
Ali je šlo res za negativizem? Vsekakor besedice šalabajzarstvo nisem bral kot pozitivno. Ali je preganjanje negativizma pozitivizem, ne vem. 8)

Fotografija ima lahko neko sporočilno vrednost, po mojem mnenju je bila objavljena prav s tem namenom.
Kako široko pa naj nekdo bere sporočilo, kaj si ob tem misli, ne vidim omejitev.
So le pravila lepega vedenja, kot so objavljena, in kot taka oporekana, in tu je Matjaž kot šef v tem konkretnem primeru v prednosti. [-o<

Resnično si na pozitivno tablo zaslužijo dekleta, ki so vsebinsko in pogledno kar dobro dregnile v podobo portala, po mojem mnenju na bolje. :idea:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 jul 2013, 22:19 
Odsoten
vstopil v forum

... pa ja da, bom dal banalen primer "verjeli ali ne lahko naredi kdo dobro fotografijo "šnicla(zrezka)" z lepo dekoracijo, čudovitimi barvami, pravim DOF-om, ki skoraj zadiši, skratka dobro fotografijo hrane (mimogrede je to težka naloga) in potem zadevo komentira kakšen zagrizen "vegi", skratka komaj čakam tovrstne komentarje, ocene 3 in podobne neumnosti.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 403 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: