* *
Danes je 03 apr 2020, 17:23

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 921 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Ideje, mnenja, opombe, napake - Kakšna naj bo Galerija
OdgovorObjavljeno: 27 jun 2012, 23:08 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana
Priznam, ne da se mi pregledovat cele teme, kej je zelooooo dolga. Verjetno je to tudi že kdo predlagal, a vendarle.

Ali bi se dalo povečati velikost thumbnailov v galeriji. Nekako se mi zdi, da marsikatera fotka, avtorjev brez zvenečih imen ali širokega kroga prijateljev, odide v pozabo povsem prezrta, samo zato ker je njen thumb neprepričljiv. Prostora na ekranu je povsem dovolj, vsaj dokler sta le po dve fotki v eni vrsti.

lp!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 jun 2012, 07:03 
Odsoten
Marsal

Zanimiva ideja. Ali je izvedljiva je pa stvar le tega, da je Galerija programirana na samosvoj način in le programerji vedo kaj vse to potegne za sabo. Povprašam.

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 jun 2012, 18:18 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

matjaz je napisal/-a:
Zanimiva ideja. Ali je izvedljiva je pa stvar le tega, da je Galerija programirana na samosvoj način in le programerji vedo kaj vse to potegne za sabo. Povprašam.

Matjaž

Zdej sem pa korajžo dobu. Al kako je že tista ponudiš prst pa si ob roko. :) Evo še dva zaprašena predloga, če se boš že ravno s programerjem menil:

Lubitel2 je napisal/-a:
Za tole vprašanje ne bi ravno nove teme odpiral, bom kar tule dodal.

Ali je kakšna možnost videti zgodovino izborov tedna, mislim na celotno konkurenco (če bi bila posortirana po uspešnosti, pa še toliko bolje), ne le zmagovalno fotografijo.

Pa še predlog, da se avtorje uvrščene v izbor tedna o tem obvesti. Se mi je namreč zgodilo, da sem se skoraj spregledal, ko sem se na moje neizmerno prijetno presenečenje znašel v tem krogu.

In še, ali se namenoma objavlja število glasov le za najbolje uvrščene, ali pa je mogoče kje izvedeti to za vse. V svoji neizmerni prevzetnosti me namreč vseeno malce zanima, ali je moja slikca prepričala koga ali ne?

Lubitel2 je napisal/-a:
Če se obetajo spremembe. Menim da bi bilo fino, če bi se pri thumbnailu fotke prikazale tudi oznake (zastavice, trakci...), ki bi označevale fotke tedna, fotke nominirane za fotke tedna, fotke v ateljeju, v galeriji...

Pogrešam tudi pregled vseh fotk, ki so bile predlagane za fotografijo tedna (al pa sam ne najdem tega). Saj verjetno ne končajo vse v ateljeju ali višje, pa še videlo bi se v kakšni konkurenci je posamezna fotka zmagala.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 jul 2012, 11:35 
Odsoten
vstopil v forum

matjaz je napisal/-a:

Matjaž

Stvar izvedljiva, dimenzija fotografije se mora pojavljati na enem mestu, tako da se ne pustit prepričat v nasprotno ...
Enkrat sem že omenil eno drugo zadevo, če fotografijo oceniš vidiš pod thumbom ocenjene fotografije komentar, da si fotografijo že ocenil. Če fotografijo samo komentiraš ni sledi na osnovni strani, da si fotografijo že komentiral.

Zgodi se, da si sredi komentarja, pa je prišlo do česa vmes in potem nisi dokončal zadeve. Fino bi bilo če bi bil komentar "fotografijo ste komentirali "na mestu, kjer se pojavlja "fotografijo ste ocenili...".

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 jul 2012, 14:49 
Odsoten
Pristopni član

antonz-jev komentar niti ni slab. Osebno bi dal notri še kakšno opcijo računanja statistike-povprečja

Zadnjič spremenil luka11, dne 14 sep 2016, 17:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 jan 2013, 23:43 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

A bi se dalo pod malimi oglasi omogočit odgovarjanjje na tiste oglase katerih avtorji sami sebi odgovarjajo na oglas zato da ga non-stop dvigujejo na vrh? :twisted:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 jan 2013, 01:43 
Odsoten
vstopil v forum

Firbec je napisal/-a:
A bi se dalo pod malimi oglasi omogočit odgovarjanjje na tiste oglase katerih avtorji sami sebi odgovarjajo na oglas zato da ga non-stop dvigujejo na vrh? :twisted:

Pa, če človek niža ceno; hvalabogu :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 14 jan 2013, 09:45 
Odsoten
Marsal

Oglasi bodo ostali kot so!
Na začetku so bili možni odgovori, pisanje vse mogoče, pa vemo, da je bila štala.
Kdor prodaja, niža ceno, pač še enkrat napiše. Je tako težko?
Eni bi se spet izživljali s komentarji v smislu, predrago, kaj prodajaš ta jajca in nimam jaz časa za te neumnosti, nadzor, brisanje. Tako pa je lepo mir. Vi lahko oglašujete, jaz pa brez dela.

:wink:

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 15 jan 2013, 21:27 
Odsoten
Pristopni član

Zadnje čase opažam, da galerija ful počasi deluje. Zelo dolgo odpira slike, ko daš kometar dolgo traja, da ga sprejme, itd..

Človek kar zgubi voljo po kometiranju, ko tako dolgo traja vse skup.

Matjaža prosim naj malo pogleda v čem je problem.

Imam 100Mb optiko, tko da je verjetno problem na strežniku galerije.

lp

Vivace

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 25 mar 2013, 12:56 
Odsoten
vstopil v forum

Kaj je s temi 20 znaki? Vidim, da je kar dosti komentrajev, ki ne dosega niti 5 znakov. Pri meni pa rdeče opozorilo vsakič teži. A bi lahko bilo za vse enako? Oziroma ali obstaja kakšna razlaga zakaj temu ni tako?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 25 mar 2013, 16:06 
Odsoten
Marsal

Najbrž kdo prazne znake klofa.

Matjaž

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 maj 2013, 16:18 
Odsoten
vstopil v forum

strogozaupno je napisal/-a:
Zelo bi mi bila dobrodošla možnost še temnejšega sivega odtenka ozadja (pred črnim). Lp

+1
Zadnje čase ga pogrešam pri vsaki drugi nalozeni fotki. Pri zadnji pa še posebno. 75% odtenek bi koristil.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 jun 2013, 01:29 
Odsoten
Uporabniški avatar

:lol: Pridem v galerijo in hop rumena pasica (poudarek na RUMENA) čez sredino ekrana. OK. Od reklame se živi. Zaprem reklamo. Grem na Izbor tedna. Hop spet. Zaprem. Grem na Atelje. Hop spet. Zaprem.

:lol: Ej!!! Sem dojel že prvič da so rumeni marketinško daleč pred rdečimi. Če se mi pa odpira pri vsaki menjavi podstrani je pa to bolj marketinški fail kot uspeh. A se da prosit, da se vsakemu pove samo enkrat kako fajn zadeve imajo pri rumenih. Saj nismo v mlinu :mrgreen:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 jun 2013, 01:46 
Odsoten
Uporabniški avatar

Firbec je napisal/-a:
:lol: Pridem v galerijo in hop rumena pasica (poudarek na RUMENA) čez sredino ekrana. OK. Od reklame se živi. Zaprem reklamo. Grem na Izbor tedna. Hop spet. Zaprem. Grem na Atelje. Hop spet. Zaprem.

:lol: Ej!!! Sem dojel že prvič da so rumeni marketinško daleč pred rdečimi. Če se mi pa odpira pri vsaki menjavi podstrani je pa to bolj marketinški fail kot uspeh. A se da prosit, da se vsakemu pove samo enkrat kako fajn zadeve imajo pri rumenih. Saj nismo v mlinu :mrgreen:

...........a k greš lulat je tud kej rumen :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 jun 2013, 01:55 
Odsoten
Uporabniški avatar

.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 921 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: