* *
Danes je 03 apr 2020, 17:40

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1991 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Komentar dneva
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 10:18 
Odsoten
pro

Kraj: Malo tu, malo tam
Ravnokar sem prebral Olkientov komentar v galeriji pri sliki tiste vticnice in mislim, da bi morali uvesti posebno tockovanje za komentar dneva.... ceprav tale vsaj zame gladko pobere nagrado za komentar leta:
Citiram:
avtor: olkient
objavljeno dne 19.5.2004 ob 11:05:21
fantastična belina zidu ,ki proti robovom prehaja v nad čutno modrino....
lepi ,subtilno obdelani ter seveda z veliko mero za kompozicijo dodani mali rumeni flekci...všečno...
vse to le povdari še nikoli videno vtičnico ter vtikač z lepo časovno patino(pregret kabel)....
kompozicija motiva ,,pa vsem za zgled....diagonalno proti kotu uhajajoč kabel,ki nam pričara lepo globino,,ter v pravo poozicijo vmeščena vtičnica,,,,bravo...
le tako naprej....

Ce mi ze slika ni polepsala dne mi ga je pa tale komentar :D Hvala Jure :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 10:28 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Da ni Olkient kak umetniški kritik. Oni imajo tako izbrane besede. Me veseli, da imamo nov stil in predvsem komentar, ki kaže, da nekdo razmišlja zraven. Tudi od takih se lahko učimo. Kolko ma pa prav, pa nam povedo naše oči in videnje slike. (grem pogledat v galerijo).

Upam, da Olkient ne zameri, če je komentar še tu pristal?

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 10:41 
Odsoten
Padel v boju
Uporabniški avatar

Kraj: Švarcenberg ali fojba.
:lol: :lol: :lol:

de best komentar. Matjaž, prav imaš: končno "nekdo razmišlja zraven". :lol:

Hm, matra me le nekaj :? . Sklepni del že skoraj monumentalne kritike se konča z besedami: ...."le tako naprej !" .... Mater, če ni tudi meni to že kdaj napisal... #-o

lp,
Alex

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 10:48 
Odsoten
napreduje v forumu

Me njegov komentar spominja na eseje pri slovenščini v srednji šoli. Hja, 3 A4 strani si moral napisat, pa čeprav...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 12:05 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah

Slawomir je s temle zdaj padel na 2. mesto:
Citiram:
avtor: Slavomir
objavljeno dne 11.5.2004 ob 13:16:45
He, he, pa še res je. Na sliki sta dve matici. Ma saj naslov ni važen. Gremo rajši 'gledat' sliko. Avtor nam na prefinjen način pokaže delovanje časa na kovine. Pri tem uporabi motiv, ki je vsem poznan in domač. Učinek časa je tako še bolj dramatičen in pusti na gledalca slike globok vtis. Prekrasne rjave bare dopolnjujejo umirjeno kompozicijo, ki jo lepo izbrana globinska ostrina le še dopolni. Mehka, skoraj pastelna osvetlitev, brez ostrih kontrastov pa nam zgodbo zaključi dobesedno v najlepši luči.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 12:20 
Odsoten
Marsal

In upam, da se iz teh zapisov ne delate norca. Tudi iz onih, ko je vse temno in samo številka se ne. :wink:

Resno. Kot so različne fotke v galeriji, pristopi fotografov, tako so različni komentarji. In če jih prebiramo se lahko marsikaj naučimo, če pa vse razumemo! Danes še ne, mogoče pa čez leto že.

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 12:39 
Odsoten
Galery Editor

Kraj: Podlehnik
ogabeju ter vsem smejočim....

ta komentar je le v poduk kako naj komentar zgleda,,,,fotografija ki pa je pokomentirana s tem leporečenjem,,,si pa pač zasluži pod 1....da se jo ignorira...pod...2,,da se jo vrže iz galerije,,,pod ..3...pa da si olkient vzame čas in eno satirično reče....

vsem užaljenim oz.avtorju...pa le tako naprej...napredek ob delu je zagotovljen....

ogabe....lepo da ti je pri meni vsaj nekaj všeč... :lol: :lol: :lol:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 13:21 
Odsoten
pro

Hehe nic bat. Ce bi bil ta komentar vse kar bi mi bilo vsec pri tebi, bi te zadnjic na Ljubelju pustil in bi sel pes domov :P

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 14:47 
Odsoten
vstopil v forum

Kraj: Murska Sobota
Fantje, s tem svojim komentarjem sem se dejansko potrudil, da bi prekinil svoje enolične komentarje. Na koncu koncev, komentirana slika mi je všeč. Čeprav je nisem ocenil ji pripada solidna štirka.
Vsekakor pa sem vesel, tudi za 'olkientov' komentar, ki je dobil navdih za svojo umetnijo pri mojem komentarju.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 maj 2004, 19:20 
Odsoten
Marsal

Samo tako naprej.

Matjaž

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 20 maj 2004, 21:44 
Odsoten
Predsednik FK e-foto
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
glede na vticnico (pa kabel in vtikac :D ) - z malce zamude en komentar, ki pa se mi zdi sedaj po objavljenih stumfih se bolj tehten:

mogoce je hudobec res samo nerazumljen v svojem casu in/ali prostoru (asociacija na Picassa...), a meni se vseskozi zdi, da se kar lepo norcuje iz nas - saj nekaj casa je stvar se zabavna(ampak bolj zaradi komentarjev), potem pa razvrednosti vse tiste, ki se trudijo, da bi pokazali cim boljse izdelke - no, vsaj izdelke v katere je vlozen trud

konec, koncev me lahko tudi kamenjate, a napisal sem le svoje osebno mnenje

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 maj 2004, 05:17 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Kakor v večini primerov, še enkrat: MarkoPolo zadane desetko.
In prav zanimivo, da teh dejstev nekateri ne opazijo.

Bilo bi zabavno, če ne bi bilo žalostno...

LP

Aleš

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 maj 2004, 08:07 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

:wink:

Zadnjič spremenil Hudobec, dne 17 dec 2006, 11:10, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 maj 2004, 08:27 
Odsoten
pro

Hudobec kot sem napisal ze v komentarju k tvojim stumfom.... Meni osebno je ideja dobra (ce si to zares slikal zaradi ideje in ne da bi koga zajebaval). Samo sama ideja se ne naredi super fotke. Za super fotko rabis super idejo in super izvedbo. In tvoji stumfi imajo samo prvi del.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 maj 2004, 08:27 
Odsoten
Galery Editor

Kraj: Podlehnik
O RANJENEM EGU NEBI RAZPREDAL....OBESIL SE PA NISEM NA TVOJE FOTKE...AMPAK NA 2 TVOJI FOTKI....IN SPLOH NE TOLIKO NA NJIH ,KOT NA KOMENTARJE TER OCENE,,,,
ČE SI TI ZA ŠTUMFE DOBIL OCENO 8 ALI 9..IN SI NAD TEM NAVDUŠEN LEPO...TVOJ PROBLEM,,,,KER ČE BI JAZ DOBIL ZA MOJE KUŽKE 10-KE....BI SE MAL ZAMISLIL NAD OCENJEVALCI IN BI VERJEMI NEHAL SLIKE DAT OCENJEVAT,,,KER LAŽNO FAMO OKOLI SLIK NE RABIM....HOČEM SE KAJ NAUČIT...
ŠTUMFI KI SI JIH PA TI SLIKAL...PA SORRY...TEHNIČNO...PA ČE SAMO TO GLEDAMO SO SLABI,,,O MOTIVU IN OSTALIH STVAREH ,PA KAKOR KDO....
PA PROSIM DA NE ŽALIŠ FOTK KJER SO ŽIVALI OTROCI..IN OSTALE TAKO IMENOVANE OSLADNE ZADEVE...SO PAČ NA GALERIJI PA NE SAMO NA TEJ,,,MALO SE OZRI ŠE KAM DRUGAM,,,POVSOD SO...
O DRUGAČNEM PRISTOPU K STVARI ..PA NO JA...ZAČEL SI TUDI TI Z OBLAČKI ,SONČNIMI ZAHODI ITD...IN TO FOTKE KI SO DOBRE,,,OD VTIČNICE NAPREJ PA SORRY...PRI MENI Z IZVEDBO KOT SI JO NAKAZAL NE PRIDŠ ČEZ.....IN DA SE RAZUMEMO,VESEL SEM DA NEKDO GRE IN ZNA IT NOVO POT....SAMO VTIČNICA NA ZAMAZANEM BELEM ZIDU TO NI..

ŽALIL TE PA JAZ NE BOM,,,TAKO DA LEP DAN TI ŽELIM

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1991 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Naslednja

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: