* *
Danes je 21 sep 2019, 19:05

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: 50mm 1.4D na poroki
OdgovorObjavljeno: 12 sep 2014, 22:19 
Odsoten
Pristopni član

Pozdravljeni,

Na drugem forumu sem odprl isto temo zato vas sprašzjem tudi tukaj. Imam nekaj vprašanj glede fotkanja na poroki z 50mm 1.4D na bodyju Nikon D90. Naj kar takoj povem, da kolegica že ima uradnega fotografa ampak mi je dovolila, da tudi jaz lahko malo "skačem" naokoli in pofotkam zadevo. Prej sem imel na bodyju kit objektiv 18-105VR, ki sem ga uničil.

Tako...Sposodil sem si od kolega 50mm 1.4D, za katerega vem da je brez AF motorčka tako, da bo tuki zadeva potekala malo počasneje pa čeprav moj body motor ima. Vem, da nekateri uporabljajo za poroke 1.8G ter 1.4G ter jim zadeva dobro služi. Zanima me ali ima kdo izkušnje z 1.4D? Tudi na Youtube je zelo težko najti kakšen pameten test od dotične leče. Prebral sem, da je ostrina super. Za kakšno bolj konkretno informacijo pa se obračam na vas. Ga je mogoče kdo uporabljal in lahko pove kako se obnese?

Vem, da se bo potrebno z mojim bodyjem izogibat slabih svetlobnih pogojev, kjer bom pogorel tako, da se bom cerkvice izognil. Zanima me ali paše na 1.4D sončna zaslonka od 1.4G?

V naprej se zahvaljujem za odgovore!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: