* *
Danes je 08 dec 2019, 02:10

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 35 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: slap Kozjak
OdgovorObjavljeno: 11 avg 2011, 10:17 
Odsoten
vstopil v forum

samosprožilec tudi pride prav :) recimo 10s pa hitro pobegneš stran ali pa se usedeš in potem sediš čisto pri miru dokler čakaš, da se fotografija "naredi" :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 avg 2011, 10:25 
Odsoten
Pristopni član

MorganaLaFay je napisal/-a:
samosprožilec tudi pride prav :) recimo 10s pa hitro pobegneš stran ali pa se usedeš in potem sediš čisto pri miru dokler čakaš, da se fotografija "naredi" :)

Ja, na to sem že pomislila. Samo ne vem, ali je 10 s dovolj, da se most neha trest, ker je viseč (sicer so zajle močnejše, ker je namenjen tudi avtom, ampak vseeno se pri vsakem koraku čuti tresljaje). Bomo preizkusili, že jutri.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 avg 2011, 11:52 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Kraj: na relaciji med Dovjem, Ljubljano in Pekingom
MorganaLaFay je napisal/-a:

ja, samo samosprožilec dela samo ekspozicije do 30s, za ostalo rabiš imeti t.i. BULB nastavitev... sej, 10s na mrazu sploh ni panika... meni je bil problem takrat ekspozicija 20 minut... tisto kar traaaaja... pa narediš 3 in je ura naokoli... da bi pa foto kar tako na enem polju pustil ali ob cesti pa tudi nekako ne gre...

televrina je napisal/-a:
Ja, na to sem že pomislila. Samo ne vem, ali je 10 s dovolj, da se most neha trest, ker je viseč (sicer so zajle močnejše, ker je namenjen tudi avtom, ampak vseeno se pri vsakem koraku čuti tresljaje). Bomo preizkusili, že jutri.

hja... če imaš ekspozicijo 10s, potem samosprožilec in ostani na miru na mestu tistih par skund... (da ne rukaš mostu). Če rabiš daljšo ekspozicijo, ti po moje pri 20 minutni ekspoziciji dvakratni pritisk na gumb ne pomeni veliko... bi bilo treba sprobat.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 avg 2011, 08:26 
Odsoten
vstopil v forum
Uporabniški avatar

Televrina....samosprozilec in potem bodi pri miru, ni treba nic tekat dol z mostu :)
Evo tule je se moja...ampak v HDR tehniki
Slika
LP

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 avg 2011, 09:41 
Odsoten
Pristopni član

Še enkrat hvala vsem za uporabne nasvete. Ta podaljšan vikend se odpravljam na tolminski konec. Tudi vam želim veliko lepih motivov!

@Creed: To pa je tako lepo, da je skoraj lepše kot v resnici. Meni je čeljust do tal padla :D Čestitam.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 35 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: