* *
Danes je 19 sep 2019, 00:48

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Sestrina poroka
OdgovorObjavljeno: 18 jun 2009, 16:17 
Odsoten
Pristopni član

Kraj: Prešernovo mesto
Huh, ne me napak razumet, wireless in dežnik bo samo za uradno fotkanje njunih skupnih slik; za tistih 10 fotk imam res željo, da bi bile čim bolje osvetljene. In pa mogoče nekaj potem na večerji, ko bo nastalo nekaj fotk bolj za učenje in veselje. Za ostalih 95% slik, mi je samo važno, da jih bom vsaj kolikor toliko korektno ujel! Zdaj, kak pa osvetlit portrete prisotnih, ko si med ljudmi, to pa ne vem, ali uporabit softbox ali kaj drugega ali nič. Da si lahka pehota, pa da odstraniš trde sence opoldanskega sonca... Heh, če bo dež, sem pa tak al tak u zosu :D Zdaj gledam za kakšnim ličnim dežnikom, če bojo slučajno padavine...
Drugače pa cena ni bila važna, sestra je želela, da bi jo z bratom slikala. Tu ni bilo več kaj.

Hvala vam, vsekakor vzeto na znanje. Ta Kiss si bom pa ogledal.
Lp, Peter

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 jun 2009, 16:29 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet

Aramis je napisal/-a:
... Ta Kiss si bom pa ogledal.
Lp, Peter

=D=

Keep It Simple, Stupid. Tu ni kaj gledat, to je za upoštevat :lol: :lol: :lol:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 jul 2009, 10:55 
Odsoten
Pristopni član

Kraj: Prešernovo mesto
Hvala vsem za pomoč!
Predvsem bi tu rekel le še kapo dol novi petki in 24-70. Poezija je delat s takšno opremo.
Izposoja je šla skozi bp, tu vse pohvale, edino, priznam, s težkim srcem sem jo vrnil :D Moj ivan se pa odlično izkazal pri predporočnem fotkanju, kjer so prišle precej do izraza same pokrajinske barve. Sem pa 90% slikal brez bliskavice, ostalo odbojnik ali stofen difuzor. Ali sem premalo uporabljal fill-in bom videl šele ob pregledovanju in razvijanju. Predvsem oči portretirancev me malo skrbijo. Sem pa uporabljal e-ttl, ki se odlično obnese v slabših svetlobnih razmerah, pri dnevni svetlobi pa se mi zdi, da včasih malo preosvetli.

Še enkrat hvala, mogoče še pokažem kako fotko, ko jih pregledam in če bo mogoče kakšna primerna za objavo...

Sicer pa fantastična izkušnja...
Lp, Peter

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 08 jul 2009, 14:48 
Odsoten
napreduje v forumu

Kraj: Kamnik
No, odlično.

Sam sem v maju prvič fotkal poroko s 5Dmk2 in 24-105 in 580EX. Res - kapo dol tej kombinaciji.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: