* *
Danes je 19 sep 2019, 01:25

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Kje najdete amaterske fotomodele?
OdgovorObjavljeno: 01 mar 2009, 21:32 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

bear987654321 je napisal/-a:
temu se reče model release

Lahko ga napišeš sam, nekega splošnega(pač poglej enega obstoječega recimo od iStock je tule), sicer pa če želiš fotke prodajati preko teh stock agencij običajno itak vsaka zahteva njihov MR, kar pomeni pet papirjev na model. :wink:

ne rabis za vsako stock agencijo svojo pogodbo ... jst uporabljam en sposn model release, pa so mi ga povsod sprejeli brez tezav.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 04 mar 2009, 13:23 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

Kraj: Trzin
aja? sam še nisem probaval, samo vem da ko sem gledal mislim da na istock piše da mora biti njihov. saj je vseeno, raje dam tri za podpisat kot da bi potem imel brezveze težave.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 apr 2009, 12:00 
Odsoten
napreduje v forumu

Počakaj, da te pokličejo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 apr 2009, 23:56 
Odsoten
vstopil v forum

Kraj: Ljubljana
Jest sem začel tako da sem prvo frendicam reku, pa so me kr mal čudn gledale. pol sem na raznih sejmiha hostesa zatežil, pa so spet al gledale k tele v nova vrata, kej mi ni jasno. ene so me poslale nekam, druge da jih nočem sam pofu...., pa tko naprej.
ampak lepo vztrajno, z lepimi besedami. in uspeh je tu, sej je veliko deklet ki se rade fotkajo. če pa ti ne uspe kere dobit pa men reč, bom kero zrihtu :)

lp Dingo

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 apr 2009, 07:21 
Odsoten
Predsednik FK e-foto
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj
Dingo je napisal/-a:
Jest sem začel tako da sem prvo frendicam reku, pa so me kr mal čudn gledale. pol sem na raznih sejmiha hostesa zatežil, pa so spet al gledale k tele v nova vrata, kej mi ni jasno. ene so me poslale nekam, druge da jih nočem sam pofu...., pa tko naprej.
ampak lepo vztrajno, z lepimi besedami. in uspeh je tu, sej je veliko deklet ki se rade fotkajo. če pa ti ne uspe kere dobit pa men reč, bom kero zrihtu :)

lp Dingo

=D= =D= =D=
tako preprosto, tako resnično - vztrajnostni recept tudi za druge stvari v življenju :wink:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 apr 2009, 07:50 
Odsoten
napreduje v forumu
Uporabniški avatar

Kraj: Med vodami
no evo nažga Dingeca , sam men se čudno zdi da bi teb sploh kera rekla , ne, k maš tak lep pristop , preveč pa te ne bom hvalil , k bo kdo mislil da sem narobe usmerjen , ha ha

Dingo je napisal/-a:

lp Dingo

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 avg 2009, 11:37 
Odsoten
Pristopni član

Ponavadi uporabaljam kakšne prijateljice sem pa tudi eno na cesti že pobral=P Če kdo kdaj katero rabi lahko probam kaj zrihtat=P

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 37 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: