* *
Danes je 22 nov 2019, 16:11

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 jan 2004, 23:38 
Odsoten
Padel v boju
Uporabniški avatar

Kraj: Švarcenberg ali fojba.
Bine je napisal/-a:
Vse ob svojem času ;-).
Ko sem bil v tvojih letih, sem imel AV-1 in 50/1.8 in nič drugega.
Lp,
B.

Well,

Canonov 50/1.8 (cena: 110 €) je boljši od marsikaterega, ne vem koliko krat dražjega L-Zooma (sam sem imel kot pubertetnik fantastično Olympus Zuico 50/1.8 in ničesar drugega). Je dovolj, da lahko delaš vrhunske slike, tudi za National Geographic.

Še vedno je in vedno bo odločilen tisti faktor, ki stoji za kamero. Objektiv gor ali dol, Canon L-razred ali kakšno drugorazredno črepinjo ... zagotovo pa to ne pomeni, da vsi tisti, ki imamo Canonove L-Objektive (imam 17-40/4 L in 70-200/4 L), delamo tudi zares dobre fotke ... to znanje se pač ne da kupiti. Nekaj časa nazaj, sem tukaj v forumu linkal na slike Vladimir-ja Rolov-a, ki je nekaj zares norih slik posnel s pokvarjenim ruskim fotoaparatom/objektivom ... najbolj pomembna je ta prava luč, ta prava szena in ta prav feeling ...

(tukaj še enkrat link na slike Vladimir-ja Rolov-a: http://www.fotocommunity.de/pc/pc/mypics/33937 ; vedno, ko jih pogledam, se mi dvignejo lasje, in začnem sanjati ... to je življenje, čisto in umazano in golo...).

lp,
Alex

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 11 jan 2004, 09:00 
Odsoten
Padel v boju
Uporabniški avatar

Kraj: Kamnik
Ja, "prime" lenses rules ;-).
Jaz sem razmišljal o kolekciji le-teh (recimo 20, 50, 200 in morda še 300), ampak sem se potem nekako odločil za prvi zoom... in potem je pri tem ostalo.

Vse ostalo pa seveda drži. In nekaj podobnega sem že večkrat tudi sam rekel ali napisal.

Pa lep dan še naprej (tukaj v Kamniku je taka megla, da bom spet samo knjige v linijo zlagal in fotkal malo z 18-50, malo s 24-70 :-(().

B.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 11 jan 2004, 10:49 
Odsoten
Svetovalec v resnih temah
Uporabniški avatar

Kraj: na relaciji med Dovjem, Ljubljano in Pekingom
... bine... tukaj na gorenjskem (pod triglavom) je tak soncek, da te kar vabi ven... skoda, da sem vceraj na nocnem smucanju prestel vse kosti in da se sedaj komaj premikam :(

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 11 jan 2004, 10:51 
Odsoten
Padel v boju

Kraj: Grosuplje
blagor vam.Tukaj pa taka megla pa oblačnost.Sej mogoče bomo imeli pa popoldne lepo vreme. :)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 34 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: