* *
Danes je 23 jul 2019, 17:26

Časovni pas: UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 nov 2003, 19:30 
Odsoten
Marsal

Kraj: Ljubljana
Upam, da moja ne bo prebrala tisto o XC 90. Ma veš kaj, sam gume od njega prodaj, si boš tako optiko kupil, da te bom lepo prosil, če mi posodiš na testiranje. Tudi vsi ti bomo hvaležni za preizkus. Sicer pa upam, da obljubiš fotke in kak članek iz tvojega potepanja.

Matjaž

Ja lahko ti pa odprem tudi novo okno BINETOVE DILEME.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 nov 2003, 19:39 
Odsoten
Padel v boju
Uporabniški avatar

Kraj: Kamnik
:-)
XC90 sem uporabil za začetek debate (doma) in se je obneslo, saj sem z lahkoto potem "dobil" zeleno luč za 10D, ha,ha.
Bo ognjišče zapravilo cca 30x manj :lol:

Imam še cel kup idej: nehal bom kaditi, kar pomeni enih 150jurjev letnega prihranka. In bom šefici ognjišča predlagal, da mi odobri ene 3-4 letni prihranek v naprej, hi,hi :lol:

Pa da ne bo pomote: jasno, da XC90 nimam (se ga pa ne bi branil... oziroma, bi nanj namontiral Barum, originale prodal in kupil L ;-)).

Sicer pa eno daljše potepanje načrtujem za maj-junij 2005.
Do takrat pa bo že nekaj opreme na zalogi in osveženega+novega znanja tudi. Upam vsaj. :?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 nov 2003, 21:23 
Odsoten
Padel v boju

Kraj: :jarK
Bine! 2005! Takrat bo DSLR že na mobilcih! 8M pixlow na čipu, velikem kot tale smajli :twisted:
CF kartic ne bo, saj bomo kar direkt na internet shranjevali.
Šum bo pa samo, če bo zanič zveza :lol: :lol:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 nov 2003, 21:49 
Odsoten
Padel v boju
Uporabniški avatar

Kraj: Kamnik
Vito, 2005 bo daljše potepanje po ZDA, ko bom šefici ognjišča predvidoma razkazal zahodno obalo; vmes pa še Area 51 obiščem in se morda še dol do Roswell-a zapeljeva.

Pred tem pa bo (vsaj upam tako), kar nekaj krajših službenih potovanj, po različnih koncih; tudi po Evropi. Glede na to, da mi je na zadnje uspelo v -hm- recimo 15ih ali 20ih urah porabiti cca 20 klasičnih filmov (po 36 posnetkov), sem prepričan, da bo tudi 10D temu primerno produktiven ;-).

O tem, kakšni bodo mobilci čez dve leti pa niti ne razmišljam, saj se uporabi prenosnih toaster pečic za pregrevanje možgan raje izogibam. :!:

Lep večer še naprej,
B.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 nov 2003, 23:52 
Odsoten
Lahko že verjamete v nasvet
Uporabniški avatar

Slovenci smo skromni, leta 2005 se o megapikslih sploh ne bo več govorilo. Prihajajo GIGA PIKSLI :twisted:
Pa vsak piksel bo imel še predpiksel (za vsak slučaj) :lol:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Časovni pas: UTC + 1 ura

Kdo je prisoten

Po forumu brska: fotek in 24 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Pojdi na: